Renault вирішила продати команду Ф1 російському інвестору?

Автор: Роман Галімон | 06 Лис, 2019

Останній гоночний вікенд Формули 1 насичив паддок декількома плітками про те, що команда Renault може зникнути зі стартової решітки Гран Прі наступного сезону.

Напередодні Гран Прі Мексики стало відомо, що нове керівництво компанії Renault розглядає ефективність та вигідність інвестицій у команду Ф1 й збитковий автомобільний бренд Alpine.

Renault може закрити свою програму Ф1

 

Нова очільниця концерну Клотільда Дельбос заявила, що зараз триває «глибока перевірка програми», за висновками якої й будуть зроблені рішення. Вочевидь, що нова влада компанії не підтримує поглядів своїх попередників, один з яких знаходиться зараз в японській в’язниці через підозру в фінансових махінаціях.

Дельбос має за спиною великий досвід роботи у фінансовій сфері та аудиті, тому якщо вона не побачить вигоду від команди Ф1, питання скорочення зайвих витрат перед нею не стоятиме.
Читайте також:

Вже в Остіні з’явились чутки, що FIA та Liberty Media обговорювали цю ситуацію, адже організатори Ф1 завжди хотіли мати декілька постачальників двигунів та не хотіли б втрачати жодної команди.

За думкою російської редакції Motorsport.com в цих розмовах якимось чином згадався й російській бізнесмен Дмитро Мазепин, що керує компанією «Уралкалій», яка намагалася минулого року придбати команду Force India. Проте, звісно, ані жодного доказу, ані джерела вказано не було.

Проте, якщо вже розмови про продаж команди Renault почались, то підстави для них присутні. А це є реальною загрозою того, що вже наступного року на старті сезону можна буде не побачити Даніеля Ріккардо та Естебана Окона.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest