Команда Renault на місяць призупинила роботу аеродинамічного тунелю

Автор: Роман Галімон | 18 Жов, 2019

У команді Renault визнали, що під час літньої перерви зупиняли на місяць роботу аеродинамічного тунелю.

В колективі з Енстоуну дали зрозуміти, що причиною їхніх проблем на початку сезону була невідповідність даних із відділу розробки та тим, як ці рішення працювали на трасі. Тому було прийнято рішення зупинити роботу аеротунелю, аби зробити кращу кореляцію між даними симуляторів та реальним треком.

«Ми розуміємо проблему, – розповів керівник команди Renault Сіріль Абітбуль для Motorsport.com. – Передні антикрила суперчутливі – мова про їхній вплив на шасі, днище. Ми багато чого зрозуміли в аеродинамічному тунелі.

Але це означало, що тунель буде закритий не тільки на літню перерву. Пауза позначилася на процесі розробки, а тоді ми працювали над декількома проектами й виникла затримка. Але це були інвестиції в майбутнє.

Якщо ми хочемо вийти на потрібний нам рівень, то повинні були піти на це. Але зробити треба ще багато чого.

Пауза, яку нам довелося взяти, була вимушеною. Колишні господарі не інвестували в інфраструктуру. Ми відтягували модернізацію усіма силами, але в якийсь момент вона стала неминучою. З наближенням 2021 роки нам потрібно бути готовими до всього, навіть якщо це означало пожертвувати темпами розвитку цього сезону».

Читайте також:


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest