Alfa Romeo може залишити Формулу 1 за рік

Автор: Редакція | 21 Жов, 2019

Один із найавторитетніших журналістів в автоспорті стверджує, що вже у 2021 році команда Sauber знову буде виступати в Ф1 під своїм власним ім’ям. І допускає, що швейцарці можуть перейти на мотори Honda.

Бренд Alfa Romeo, під яким у Формулі 1 з 2018 року виступає команда Sauber, може залишити чемпіонат після 2020 року. Про це розповів відомий британський автоспортивний журналіст Джо Савард.

«У Alfa Romeo проблеми з продажами своїх машин – тому, компанія навряд чи буде присутня в Формулі 1 після 2020 року, – цитує Саварда PlanetF1.com. – Крім того, результати команди цього сезону не можна назвати успішними. І здається, між партнерами існує багато розбіжностей – хоча перед камерами вони, звичайно, посміхаються один одному».

Читайте також:

Варто зазначити, що Alfa Romeo повернулась до Ф1 завдяки концерну Fiat Chrysler Automobiles, до якого звісно входить й Ferrari. Команда з Маранелло виступила при цьому не лише технічним партнером, але й має право на місце другого пілота, яке зараз займає Антоніо Джовінацці.

Більш того, майже цілий рік у Хінвіллі технічним директором був Сімоне Реста, але його знову викликали назад до Ferrari, де він має допомогти новій команді під керівництвом Маттіа Бінотто.

Проте Савард зазначив, що Sauber не дуже подобається бути сателітом Ferrari й команда навіть може відмовитися від італійських моторів. Заміною їм можуть стати силові установки Honda. При цьому, японський автовиробник офіційно не оголосив, що залишиться в Формулі 1 після 2020 року. Honda оголосить про своє рішення лише після оприлюднення технічного регламенту на 2020 рік.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest