Команди Ф1 запідозрили Ferrari у нелегальному моторі

Автор: Редакція | 18 Жов, 2019

Суперники Ferrari у сезоні 2019 року запідозрили Скудерію в нелегальності силової установки.

Після літньої перерви гонщики Ferrari виграли всі кваліфікації та три гонки, що змусило в паддоку заговорити про те, що в Маранелло знайшли рішення для підвищення потужності двигуна на одному швидкому колі.

Одна з теорій стверджує, що Ferrari отримала перевагу завдяки використанню мастила рідинного інтеркулера для короткочасного збагачення робочої суміші. Мастило в інтеркулері грає роль теплообмінника: воно охолоджується потоком повітря та, в свою чергу, охолоджує повітря, яке направляється впускним трактом від турбіни до циліндрів двигуна. За припущеннями, в моторі Ferrari невеликий обсяг мастила з інтеркулера може за допомогою «контрольованого витоку» потрапляти у впускний тракт. Оскільки при згорянні такого мастила виділяється певний об’єм енергії, наявність крапель мастила в робочій суміші підвищує кількість енергії, що вивільняється при згорянні палива в циліндрах двигуна. Отже, мотор стає потужнішим.

Читайте також:

За інформацією Motorsport.com, деякі команди вже звернулись до FIA з проханням роз’яснити таке технічне рішення, проте чиновники федерації офіційно лише підтвердили, що не мають жодних протестів на існуючі конструкції Ferrari.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest