Офіційно: Формула 1 скасувала Гран Прі Бахрейну і В’єтнаму

Автор: Роман Галімон | 13 Бер, 2020

Керівництво Формули 1 вирішило перенести старт сезону на невизначений час. Перші чотири заплановані етапи, швидше за все, не відбудуться.

Ситуація навколо скасування Гран Прі Австралії змусила керівництво чемпіонату та FIA замислитись та затягувати з рішенням стосовно Гран Прі Бахрейну, який мав відбутися вже наступного вікенду.

Було вирішено, що гонка в Сахірі, яка попереднього мала пройти без глядачів, тепер скасована, як й гонка у В’єтнамі, яка планувалася на 5 квітня.

Звісно, організатори говорять не про скасування, а про перенесення етапів на невизначений час, але зі зрозумілих причин та розписаного календарю на решту сезону, перші чотири етапи, швидше за все, не відбудуться.

Єдиним варіантом є складання нового календарю чемпіонату, в якому не буде традиційної літньої перерви в серпні.

«Ситуація з коронавірусів постійно змінюється, – сказав генеральний директор Ф1 Чейз Кері. – Важко передбачити, як все буде розвиватися надалі. І в цих обставинах наш пріоритет – безпека всіх, хто має відношення до Ф1. Бахрейн – прекрасна гонка, і ми хотіли б провести заїзди на цій трасі за першої можливості. Також ми з нетерпінням чекаємо першої гонки Ф1 у В’єтнамі».

Гонки підтримки з чемпіонатів Формули 2 та Формули 3, які мали стартувати в рамках Гран Прі Бахрейну, ймовірно, теж будуть незабаром скасовані, або перенесені.

Цікаво, що це не вперше етапи Ф1 скасовані, читайте більше про історичні події Ф1 в цьому матеріалі.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest