Формула 1 скасувала Гран Прі Росії через вторгнення в Україну

Автор: Редакція | 25 Лют, 2022

Формула 1 заявила, що не проводитиме Гран Прі Росії, запланований на 25 вересня, «за нинішніх обставин» після вторгнення Росії в Україну.

У четвер Формула 1 повідомила, що уважно стежить за подіями між Україною та Росією після початку війни, а пізніше увечері були проведені кризові переговори з босами команд.

У заяві, опублікованій у п’ятницю вдень, Формула 1 підтвердила, що не буде проводити гонку в Росії пізніше цього року «за нинішніх обставин».

«Чемпіонат світу FIA Формула 1 відвідує країни по всьому світу з позитивним баченням об’єднання людей, об’єднання націй», – йдеться у заяві.

«Ми з сумом і потрясінням спостерігаємо за подіями в Україні та сподіваємося на швидке та мирне вирішення нинішньої ситуації.

«У четвер ввечері Формула 1, FIA та команди обговорювали позицію нашого спорту, і, враховуючи думку всіх зацікавлених сторін, можна зробити висновок, що в нинішніх умовах провести Гран Прі Росії неможливо».

У четвер чотириразовий чемпіон світу Себастьян Феттель заявив, що бойкотуватиме Гран Прі Росії, якщо Формула 1 вирішить проводити там перегони, тоді як чинний чемпіон Ф1 Макс Ферстаппен заявив, що було б неправильно брати участь у гонках у країні, яка перебуває у стані війни.

Раніше в п’ятницю УЄФА вирішила не проводити у Санкт-Петербурзі фінал Ліги чемпіонів, запланований на кінець травня, перенісши матч до Парижа.

Після вторгнення в Україну, другому за величиною російському банку ВТБ й титульному спонсору Гран Прі Росії заморозили активи у Великій Британії та США в рамках першої хвилі санкцій.

Команда Haas, в якій титульним спонсором є російська компанія «Уралкалій», зняла свою ліврею на тестах Ф1 у Барселоні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest