Формула 1 може повернутися вже на Гран Прі Монако

Автор: Роман Галімон | 18 Бер, 2020

Незабаром команди Ф1 можуть визначити місце та дату першого етапу сезону 2020 року.

За повідомленням італійського видання La Gazzetta dello Sport у четвер (19 березня) має відбутися відеоконференція керівництва Ф1 та керівників команд, аби визначити новий календар на 2020 рік.

Цікаво, що спортивний регламент встановлює, що календар має бути затверджений до 1 січня кожного року, а будь-яка наступна зміна повинна знаходити одностайну згоду учасників.

На даний час, можуть бути розглянути пропозиція старту сезону у Монте-Карло (24 травня) або у Баку (7 червня). Проте в Монако вже розпочали перемовини з Liberty Media щодо перенесення етапу на інший термін, якщо ситуація в Європі за два місяці не нормалізується.

Якщо ж сезон стартує в Монако чи Баку, то далі календар залишатиметься майже незмінним до Бразилії та Монци 6 вересня.

Команди хочуть обговорити можливе зменшення або скасування літньої перерви та проведення 23 серпня Гран Прі Нідерландів, хоча тоді гонка в Зандворті може нашкодити етапу в Спа, яка відбудеться за тиждень.

Альтернативною може бути 16 серпня, за два тижні після Гран Прі Угорщини.

Також Ferrari хоче запропонувати закрити бази команд зараз на відпустки (замість літньої перерви), адже фактично Скудерія вже закрила свої заводи через коронавірус.

За припущеннями італійської преси, також буде обговорений й інтенсивний фініш сезону. Після Гран Прі Бразилії (15 листопада) пропонується провести Гран Прі Китаю (22 або 29), Бахрейну (29 або 6 грудня) та Абу-Дабі (13 грудня). Гран Прі В’єтнаму, який мав дебютувати цього року, буде відкладений на один рік.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest