Формула 1 в Україні: де дивитись трансляції 2021 року?

Автор: Роман Галімон | 23 Бер, 2021
Траса Гран Прі Бахрейна

Сезон Формули 1 2021 року має початись без затримок, а тому пропонуємо заздалегідь підготуватись до перегляду першого етапу.

Вже традиційно ми пишемо про те «де дивитись Ф1 в Україні» й справжнім фанатам кожного року доводиться шукати свої неординарні шляхи перегляду Формули 1. Й хоча останніми сезонами проблем із трансляціями стало менше, перешкоди для вболівальників все ж залишаються.

Читайте також:

Перша й найголовніша проблема, що перегони Гран Прі досі не можна офіційно подивитись в Україні з українським коментарем.

Найкраще та найбільш інформативне покриття здійснюється через F1 TV, де на основі щомісячної або щорічної підписки можна отримати доступ до всіх прямих трансляцій (від практик до гонки), а також безлічі архівних відео з Гран Прі.

Звукова доріжка F1 TV створена поєднанням від кількох каналів: Sky Sport F1, Canal+ та Movistar. Таким чином можна обрати англійську, французьку, іспанську чи німецьку мови. При цьому, якість подачі та зміст матеріалу є одним із найкращих.

Кращими можуть бути лише прямі трансляції Sky Sport F1, але офіційно вони в Україні недоступні.

Другою проблемою трансляцій в Україні є Setanta Sports, адже саме цей канал офіційно отримав права на ретрансляцію Ф1 територією України. Проте по-перше висвітлення подій може бути не в прямому ефірі (іноді їх замінюють іншими видами спорту).

Але, по-друге, й це найголовніше, Setanta Sports транслює Ф1 в Україні із російським коментарем й поки не планує запроваджувати українську звукову доріжку.

Альтернативою до вказаних варіантів може бути пошук безкоштовних трансляцій зі супутника й тут непоганим варіантом досі був німецький канал RTL, але цьогоріч він обмежив покриття сезону лише до 4 Гран Прі. Вочевидь, безкоштовні трансляції з рекламою посеред подій вже йдуть в минуле й на перший план виходять онлайн трансляції через різні платформи.

Тим менш, можна сказати, що питання трансляцій Ф1 в Україні вже не стоїть та гостро, як раніше, й за бажання можна знайти той варіант, який підходить найбільше.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest