Гонщиків Ф1 штрафуватимуть за носіння годинників на 265 000 доларів

Автор: Редакція | 08 Тра, 2022
Годинники Ль.їса Хемільтона

Пілотам Формули 1 повідомили, що до заборони ювелірних виробів у перегонах будуть додані годинники, а штрафи за порушення правил можуть досягати 265 000 доларів.

Як частина заходів безпеки FIA, щоб запобігти травмам у разі аварій і особливо пожеж, гонщикам було приписано зняти всі прикраси на Гран Прі Маямі.

Однак семиразовий чемпіон Ф1 Льюїс Хемільтон отримав виключення від повної відповідності правилам, оскільки деякі з його ювелірних виробів не можна легко витягти.

Напередодні кваліфікаційного дня в Маямі FIA опублікувала додаткові роз’яснення щодо свого тлумачення правил і дала зрозуміти, що годинники також будуть розглядатися як частина заборони.

У «нотатках» гоночного директора Формули 1 для Гран Прі Маямі сказано: «В інтересах безпеки годинники розглядатимуться як ювелірні вироби».

Не було офіційного документа, який би пояснював покарання, які будуть накладені, якщо гонщики порушують правила, але джерела припускають, що стюарди використовуватимуть ескалаторну систему для будь-яких порушень.

Передбачається, що за перше правопорушення загрожує штраф у розмірі 52 000 доларів, в той час як за постійне повторення може загрожувати штраф до 265 000 доларів (250 тисяч євро) і потенційна втрата чемпіонських очок, якщо він буде спійманий втретє.

Думка гонщиків

Такий надзвичайний фінансовий штраф був однією з причин, чому гонщик Haas Кевін Магнуссен заявив, що повністю дотримується правил, і зняв свою обручку.

«Я не хочу платити 250 тис. євро штрафу», – сказав він.

Хоча Магнуссен розуміє причини безпеки, які стоять за кроком FIA, він каже, що примушення гонщиків прибрати символічні речі, як-от весільні обручки, заводить на територію, де йому не комфортно.

«Я розумію, що вони кажуть, але це обручка на вашому пальці», – сказав він.

«Я згоден отримати трішки опіку на пальці, щоб виступати у своїй обручці. І якби щось трапилося, щось погане, я б хотів носити свою обручку. Мені погано від того, що я її змушений знімати».

«З чимось подібним, як-от вашою обручкою. Давайте ми візьмемо на себе цю відповідальність».

Льюїс Хемільтон

Раніше аналогічну думку висловлював й П’єр Гаслі.

«Я ціную, що FIA піклується про нашу безпеку, – сказав Гаслі. – Але в моєму особистому випадку у мене є також релігійні речі, які я ношу з собою під час перегонів, які важливі для мене, і я відчуваю себе некомфортно, не маючи їх з собою за кермом боліда.

«І я відчуваю, що це трохи особисте. Ми повинні мати свободу робити те, що вважаємо за потрібне для нас.

«Зрештою, ми зобов’язані вийти, ризикувати своїм життям… і я відчуваю, що це має бути особистим вибором. Але я поважаю FIA та їхнє бажання завжди покращувати безпеку».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest