Гран Прі 70-річчя Ф1: Mercedes продовжив домінувати в п’ятницю

Автор: Роман Галімон | 07 Сер, 2020
Льюїс Хемілтон

Гонщики Mercedes продовжили домінувати на трасі Сільверстоун, проте тепер перший рядок тренування зайняв Льюїс Хемілтон.

Дует «срібних стріл» знову був далеко від суперників, хоча для другого етапу в Сільверстоуні Pirelli підготувала «пом’якшення» складів гуми. Пілоти вперше отримали найм’якший комплект С4, який цього вікенду позначений як Soft.

Читайте також:

Саме на ньому більшість гонщиків й провели тренування, намагаючись зрозуміти його життєздатність у швидкісних поворотах британської траси. При цьому було помітно, що майже всі боліди мали проблеми із Soft, адже коли гума виходила за межі ресурсу, гонщики починали її блокувати (особливо ліву передню).
Проте таких проблем, звісно, не було у Mercedes й Льюїс Хемілтон із часом 1:25,606 випередив напарника Валттері Боттаса на 0,176 секунди. При цьому, Хемілтон майже повністю зосередився на шумі Medium (на минулому Гран Прі цей склад називався Soft), а Боттас тестував Soft.

Цікаво, що Даніель Ріккардо, який більшість практики провів на Hard, за три кола, котрі він провів на Soft, зміг показати третій час сесії, але вже у 0,815 секундах від лідера.

В секунді від Хемілтона також «помістилися» Макс Ферстаппен та Ленс Стролл, а Ніко Хюлькенберг цієї практики вже поступився напарнику й відстав від першого рядка на 1,140 с.

Далі ситуація в пелетоні виглядає більш-менш рівною й, швидше за все, в прямій боротьбі між собою будуть гонщики McLaren, Ferrari та Renault.
До речі, Скудерію ще чекає неприємне розслідування обставин відмови двигуна на боліді Себастьяна Феттеля, яка сталась на останніх хвилинах тренування. Враховуючи, потік вилитого мастила з SF1000, на машині німця може відбутися заміна ДВЗ або коробки передач.

Також на останніх хвилинах зупинився й Антоніо Джовінацці. Через те, що зупинка була в небезпечному місці, гоночна дирекція вирішила зупинити друге тренування достроково.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest