Гран Прі Бахрейну відбудеться без глядачів

Автор: Роман Галімон | 08 Бер, 2020

Другий етап сезону Ф1 2020 року відбудеться, але через коронавірус пройде з порожніми трибунами.

Організатори Гран Прі Бахрейну й керівництво Формули 1 прийняли рішення провести етап без глядачів на трасі. Етап буде транслюватися по телебаченню й всі сесії мають відбутися за вже визначеним часом.

У заяві організаторів Гран Прі сказано, що вони не хочуть допускати масового скупчення людей, яке може сприяти епідемії коронавірусу.

«Після консультацій з нашими міжнародними партнерами та Національною робочою групою з охорони здоров’я Королівства, Бахрейн прийняв рішення про проведення цьогорічного Гран Прі Бахрейну без глядачів.

Як приймаюча країна, збалансованість добробуту прихильників та гонщиків є величезною відповідальністю.

Враховуючи постійне поширення COVID-19 в усьому світі, проведення великої спортивної події, яка є відкритою для публіки та дозволяє тисячам міжнародних мандрівників та місцевим вболівальникам взаємодіяти в безпосередній близькості, не було б правильною справою в даний час.

Але для того, щоб ані на спорт, ані світова база прихильників не зазнати надмірних наслідків, сам гоночний вікенд все ще буде доступний у телевізійному форматі».

Раніше організатори Гран Прі вже призупинили продаж квитків на етап. У повідомленні не сказано, чого очікувати тим глядачам, які вже придбали квитки.

На разі у календарі Ф1 2020 року через коронавірус скасований (або формально відкладений) лише Гран Прі Китаю. До того ж влада Італії ввела карантин в своїх північних районах, що може перешкодити співробітникам команди Ferrari і шинного концерну Pirelli залишати країну, хоча відряджені фахівці вже мають бути в дорозі до Мельбурна.

Отже ситуація з проведенням етапів Ф1 загострюється.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest