Гран Прі Бельгії: Ферстаппен став найкращим у другій практиці

Автор: Роман Галімон | 28 Сер, 2020
Макс Ферстаппен

Гонщик Red Bull Racing Макс Ферстаппен із невеликою перевагою випередив у другій практиці Гран Прі Бельгії гонщика Renault Даніеля Ріккардо. Що ж стало з Mercedes?

Принаймні поки схоже на те, що жодна з команд немає явної переваги, але справа поки не дійшла до кваліфікації.

Читайте також:
Макс Ферстаппен показав свій кращий час на шинах Soft -1:43.744, а Даніель Ріккардо відстав від нього лише на 0,048 секунди. Втім Люїс Хемілтон поступився теж небагато – 0,096. Інша група пілотів відстала трохи більше.

Алекс Албон, Серхіо Перес, Валттері Боттас, Ландо Норріс та Естебан Окон – вмістилися майже в десяту секунди, а Карлос Сайнс, П’єр Гаслі та Ленс Стролл були на межі секунди від лідера.

А ось пілоти Ferrari явно виглядали погано й здається це вже тенденція для болідів із двигунами з Маранелло на швидкісних трасах, де потрібна потужність. Можна лише здогадуватись, чому мотори Ferrari програють так багато: минулого року темп Шарля Леклера та Себастьяна Феттеля був значно швидшим у ці ж п’ятничні тренування.

Сесію також зупиняли червоними прапорами, аби очистити трасу від уламків в «Червоної воді», а наприкінці практики через зупинку Ріккардо на трасі був введений віртуальний автомобіль безпеки. Пізніше команда Renault підтвердила падіння тиску в гідравлічній системі.

У команди Haas теж були проблеми й болідам, які майже не виїздили у першій практиці, замінили двигуни. Проте тепер Грожану та Магнуссену потрібно буде наздоганяти пелотон. Хоча чи зможуть вони це зробити з двигунами Ferrari на швидкісній трасі Спа?

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest