Гран Прі Сінгапуру: Хемілтон став найкращим у другій практиці

Автор: Роман Галімон | 21 Вер, 2019

Найкращий час другої практики Гран Прі Сінгапуру показав гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон, проте Макс Ферстаппен був від нього у 0,118 с.

Після того, як сонце сховалось над треком Маріна-Бей, температура треку суттєво змінилась, що змусило команди шукати інші налаштування. Але саме умови другої практики більш наближені до умов кваліфікації та гонки, адже вони відбуваються в приблизно однаковий час.

Читайте також:

Гран Прі Сінгапуру: Ферстаппен очолив першу практику

У перші півгодини гонщики багато експериментували й в один момент, навіть, Джордж Расселл очолив протокол, але на гумі Soft. Проте коли всі гонщики вже зробили свої перші спроби, то Льюіїс Хемілтон показав найкраще коло 1.40,405 на Medium. Після чого британець покращився до 1.39,991.

Всередині сесії, коли гонщики вирішили проїхати кваліфікаційні спроби на Soft, Албон та Ферстаппен встигли побувати на першому рядку, але потім Хемілтон повернув собі лідерство в сесії. При цьому Льюїс підняв планку до 1.38,773, а гонщики Ferrari були від нього в одній секунді на тому ж комплекті, хоча Феттелю на швидкому колі завадив Магнуссен.

Пізніше Феттель зміг проїхати чисте коло на Soft та показав третій час у 0,818 від лідера Mercedes.

Останні півгодини сесії гонщики витратили на симуляцію довгих відрізків та готували налаштування до гонки, тому покращення часу вже не відбулось. Але були інциденти, як між гонщиками Серхіо Пересом та Магнуссеном, які ледь розминулися на прямій.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest