Haas перегляне плани щодо Ф1 на 2021 рік

Автор: Роман Галімон | 10 Лис, 2019

Власник команди Haas F1 Джин Хаас вирішив переглянути стратегію розвитку команди відповідно до нового регламенту Ф1, який почне діяти з 2021 року.

Наймолодша команда Ф1 приєдналася до перегонів на початку сезону 2016 року та вразила результатами перших трьох років, досягнувши стабільного прогресу та зайнявши п’яте місце в чемпіонаті конструкторів минулого сезону.

Читайте також:

Проте тепер, здається, результати команда відкотились назад й колектив ніяк не може знайти шлях розвитку боліда. Постійні нарікання на нерозуміння шин, робочого вікна температур, нової аеродинаміки стримують колектив майже в хвості пелотону з нечастими гарними результатами.

Керівник команди Гюнтер Штайнер під час вікенду Гран Прі США сказав в інтерв’ю виданню Racer, що розмовляв з Джином Хаасом про майбутнє команди.

«Я говорив з ним про все, бо він весь час перебуває в Каліфорнії, а я в Північній Кароліні, але краще поговорити віч-на-віч, а не по телефону, – сказав Штайнер. – Я дав йому всю інформацію, тому тепер йому потрібно все переварити. Бо коли я довго розмовляю, ми плутаємося.

Все було позитивним. Я просто ввів його в курс справ, і це було набагато простіше зробити (в Остіні). Ми зустрілися в суботу та поговорили більше двох годин, а вранці неділі вже не так довго. Але в суботу це зайняло тривалий час, бо мені довелося поговорити з ним про все, пояснюючи нову комерційну угоду та все інше. Це нормально».

Раніше Джин Хаас висловлював своє невдоволення розподілом доходів у Ф1 та неможливістю середніх команд здобувати подіуми та перемоги, тому Штайнер зізнався, що тепер власник команди проаналізує, чи вірить він в отримання кращої віддачі від Ф1 у майбутньому .

«Я маю на увазі, найбільшою проблемою він бачить наші досягнення. Хто може бути вражений станом Ф1, якщо ви не заробляєте на ньому гроші? Це велика інвестиція.

Я думаю, що він повинен переварити все, а потім зрозуміє, що він хоче зробити. Але він не негативно ставиться до цього. Він як й кожен гарний бізнесмен, йому потрібно переосмислити, що робити, але він не негативно ставиться до цього. Напевно, у нього є сумніви, як у всіх, і це щось нове, але це просто бізнес».

В даний час Хаас займає дев’яте місце в Кубку конструкторів із 28 очками, і це на одне менше за перший сезон у Ф1, в якому команда зайняла восьме місце в цілому.

 


Додати свій коментарPin It on Pinterest