Хемілтон розраховує на подіум Гран Прі Австралії

Автор: Редакція | 09 Кві, 2022

Гонщик Mercedes Люїс Хемілтон вважає, що може розраховувати на подіум Гран Прі Австралії.

Лідер команди Mercedes кваліфікувався на третьому ряду попередньої стартової решітки Гран Прі Австралії, й семиразовий чемпіон сказав, що подіум може бути досяжним, якщо все піде правильно в неділю.

Хемільтон кваліфікувався майже на секунду від володаря поулу Шарля Леклера, але завдяки шостому місцю Джорджу Расселу, команда Mercedes може вдало провести гонку.

«Я думаю, що ми зробили гідну роботу, аби досягти того, де ми є, тому що вчора у нас був більший дефіцит швидкості, – сказав Хемілтон. – На своєму останньому колі я відчував, що в ньому щось більше, хоча в мене не було достатньо зчеплення і я не зміг його максимізувати, але я все одно, природно, задоволений цим».

Читайте також:

Хемільтон також оцінив перспективи на неділю та враховував, що Шарлю Леклеру загрожує штраф, а Карлос Сайнс стартує дев’ятим.

«Ну, тоді це означає, що у нас буде хороша боротьба, і є можливість подіуми – хто знає? Я просто буду боротися якомога сильніше, намагатися якомога краще вийти з траєкторії».

Більш того, враховуючи, що обидва боліди Mercedes опинились між машинами McLaren, то для однією з задач для «срібних стріл» може бути боротьба саме з ними.

Схоже, що Рассел саме так й вважає: «Трохи несподівано, коли хтось із McLaren попереду, але вони, здається, дуже швидкі цими вихідними. Безперечно з порожніми баками, думаю, ми повинні бути швидшими за них».

«Завтра… Гадаю, ми ще вчимося, все ще намагаємося зрозуміти болід. Він не був ідеальним; багато стрибає, і це обмежувало швидкі повороти, і саме тут я втратив весь свій час на колі. Але я думаю, що P5, P6 ми б взяли заслужено».

Рассел розраховує фінішувати у п’ятірці кращих, але побоюється прориву Сайнса, який явно захоче відігратись після провалу в кваліфікації.

«Я думаю, що немає причин, чому ми не можемо фінішувати попереду McLaren. Нам потрібно постаратися утримати Сайнса позаду, я не знаю, що з ним сьогодні сталося – він явно набагато швидший за нас на даний момент. Все йде добре й ми могли б фінішувати P4, P5, але, ймовірно, це буде не так просто».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest