Хемілтон відмовився оскаржувати третє місце в Бразилії

Автор: Роман Галімон | 18 Лис, 2019

Льюїс Хемілтон та команда Mercedes відмовились надавати пояснення щодо інциденту з Алексом Албоном на Гран Прі Бразилії.

Як це зазвичай буває, гоночна дирекція надає сторонам інциденту можливість пояснити причини своїх дій. Й, зазвичай, команди намагаються цим скористатися, аби відстояти свою позицію, а також зароблені очки.

Читайте також:

Проте в Бразилії, Хемілтон вирішив просто поступитись своєю позицію на подіумі та не боротися за неї.

«Судді збиралися провести розслідування, – розповів гоночний директор Ф1 Майкл Масі. – Тому вони й викликали пілотів для надання свідчень. Але команда [Mercedes] воліла просто взяти провину на себе. Вони прийшли й сказали, що жодні свідчення не потрібні, бо Льюїс визнає себе винним.

Тому розслідування було, але воно виявилося дуже простим і коротким. Судді потрапили у “Пастку 22″».

Цікаво, що «Пасткою 22» називається ситуація, коли людина, дотримуючись одного правила, неминуче порушує інше.

Таким чином, судді фактично мали змогу покарати Хемілтона вже на фініші гонки, але чекали цілу годину на представників Mercedes, які заявили, що вони визнають свою провину.

Лише після цього були розглянуті інциденти з шістьма іншими гонщиками та винесені рішення про порушення режиму жовтих прапорів, порушення Хюлькенберга та аварії пілотів Ferrari.

І весь цей час, рішення стюардів чекали команди, які могли здобути додаткові очки, особливо в McLaren. Не говорячи вже про журналістів та співробітників команд, які просто запізнились на свої авіарейси додому.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest