Хюлькенберг готовий зробити перерву від Ф1

Автор: Роман Галімон | 15 Лис, 2019

Гонщик Ф1 Ніко Хюлькенберг поки не має планів на сезон 2020 року та можливо зробить перерву на один сезон.

Хюлькенберг, який завершує співпрацю з командою Renault наприкінці року, зізнався, що поки не має планів на наступний рік.

Читайте також:

Раніше були чутки, що «Халк» може перейти до DTM, але він їх спростував під час Гран Прі США. Тепер він не виключив можливість виступів у IndyCar, але підкреслив, що не хоче виступати на овалах.

«Я ще нічого не підписав, – сказав Хюлькенберг на Гран Прі Бразилії. – Мені дзвонять із різних команд і гоночних серій, але зараз нічого не відбувається. Так, мабуть, я розглянув би IndyCar. Але я завжди говорив, що я не прихильник овалів. Вони просто мене не захоплюють. Я дуже поважаю їх, просто це не моє. Так що я б узявся за дорожні траси».

При цьому німець зазначив, що він не шукає собі місце лише для того, щоб «десь виступати».

«Чесно кажучи, зараз я цілком розслаблений, – сказав Ніко. – Мені треба закінчити сезон, і я хочу зробити це якомога успішніше. А потім треба відпочити, дати собі перепочинок, а може й два, а потім подивитися, чим хочу зайнятися. Я точно не збираюся поспішати з рішенням, тільки щоб виступати десь.

Можете назвати це відпусткою. Десять років у Формулі 1 були напруженими, я жив у високому темпі, і коли почнеться новий рік, мені треба просто подивитися, як я буду себе почувати, як складеться ситуація. Зараз я просто нічого не знаю. І не хочу занадто багато думати про це, адже все ще виступаю тут».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest