Чемпіонат України з кільцевих гонок UTC: На пам’ять про нагородження

Автор: В'ячеслав Щербина | 24 Гру, 2019

Учасники Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC разом з іншими українськими автоспортсменам отримали заслужені ними чемпіонські та призові кубки.

Підсумки сезону «кільця» ми вже підвели. Настав час альбому з цього урочистого і напевно пам’ятного для будь-якого гонщика події.

Новоспечений чемпіон України в класі «У-1600» Вадим Євтушенко зі своєю дружиною – на сходах, що ведуть в Колонну залу КМДА, учасників зустрічали панночки в оригінальних (козацьких?) нарядах.

Сергій Бородін прийшов на нагородження замість хворого і «впалого» з температурою під 40 Вадима Конончука, який втретє поспіль завоював чемпіонський титул – цього разу в заліку Touring.

Уже традиційно церемонія нагородження українських автоспортсменів супроводжувалася невеликою виставкою робіт відданих гонкам фотографів – портрет третього у заліку GT Open Володимира Дрогомирецького, як й інші фото, чекають своєї черги …

… щоб бути розвішеними на стендах. А відповідав за це, як й за багато іншого на нагородженні Чемпіонів і призерів ФАУ Керівник автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко, який також активно виступає як пілот в кросі й треку.

Автором усіх цих фото з «кільця» був головний «придворний» фотограф UTC – Денис Сергієнко. Причому після нагородження кільцевики могли забрати свої фотографії абсолютно безкоштовно, тоді як роботи фотографів з інших дисциплін продавалися.

Поки новоспечені чемпіони України, Переможці, призери, їхні супутники та просто гості збиралися на нагородження, а через те, що субота була робочою, столичні пробки дещо відклали його початок …

… кубки терпляче чекали своїх власників. Їхня кількість, а нагороди зайняли практично всі столи вздовж двох стін Колонного залу КМДА, – дійсно вражала!

А ще перед нагородженням кільцевикам було презентовано барвистий альбом сезону UTC-2019, наповнений видовищними фотографіями все того ж Дениса Сергієнко, який в даному випадку з цікавістю розглядають брати Євтушенко, які одночасно завоювали чемпіонство …

… причому для Андрія Євтушенка цей титул став вже четвертим за рахунком. А замовив цей альбом і гордо його демонстрував 5-разовий чемпіон України Ігор Скуз, який є не тільки пілотом, якому цьогоріч катастрофічно не щастило, але й Промоутер UTС.

А сезон 2019 видався напруженим та інтригуючим навіть по завершенню самих гонок! Після відкладеного «техкома» відразу кілька пілотів команд SDrive і Smart Racing втратили призові місця і навіть перемоги! В результаті SDrive опустилася з 2-го на 3-е місце …

… поступившись після перерахунку «розумникам» всього пів очка! Примітно, що команда SDrive зайняла аналогічне третє місце й в Чемпіонаті України з гірських гонок …

… а кращою серед колективів у Чемпіонаті України з кільцевих гонок UTC стала «Київ-Південь». Стараннями Вадима Конончука і Володимира Дрогомирецького їхня команда в підсумку зібрала рівно стільки ж очок, скільки дві команди-призерки заробили в сумі!

Телевізійні групи, яких цього разу на нагородженні було як ніколи багато, брали інтерв’ю не тільки у пілотів, а й у інших учасників процесу. Наприклад, у Голови КАС ФАУ і одночасно Директора та відповідального секретаря ФАУ Миколи Шредера.

З урахуванням величезної кількості переможців і призерів, щоб не затягувати церемонію нагородження на кілька годин, учасники виходили на сцену групами за своїми відповідними дисциплінами – природно спочатку їм потрібно було самим «виявити» і «розібрати» свої призи.

А це два чемпіонських кубка терпляче чекають своїх власників – братів Андрія і Вадима Євтушенко. Вони завоювали титули в один сезон, що є унікальною подією, причому не тільки для українського автоспорту! …

… ще ніколи два рідних брата не домагалися такого успіху, причому не тільки в авто-, але й мотоспорті! Тож не дивно, що Андрій з Вадимом часом буквально світилися на нагородженні)))

Хоча Ігор Скуз не зміг додати в свій «послужний список» шостий титул і навіть закінчити рік у призах, він був відзначений як кращий «Промоутер року». Його дружина Оксана, також вклала в організацію UTC чимало праці і зусиль, по праву розділила цю нагороду, одночасно демонструючи важкий альбом.

Третім за підсумками року в «У-1600» після всіх перерахунків і дискваліфікації став Павло Мар’яненко, який через зайнятість (субота ж була робочою) не відвідав церемонію нагородження – кубок за нього забрав його напарник і товариш Антон Поляничко.

Колективне фото пілотів-кільцевиків відразу після їхнього нагородження: Володимир Дрогомирецький, Андрій Євтушенко, Ігор Скуз, Антон Поляничко зі своїм кубком і Павла Мар’яненка, Вадим Євтушенко, який заробив призи відразу в двох класах, і Валерій Жовтоног.

Чемпіонську команду «Київ-Південь» на нагородженні представляли її засновник Володимир Дрогомирецький, що став 3-м в заліку GT Open і Сергій Бородін, який забрав чемпіонський кубок від імені хворого Вадима Конончука.

Родинне фото братів Євтушенко з їхніми батьками, яких напевно переповнювало почуття гордості за своїх синів, які без перебільшення вписали нову главу, як мінімум, в історію українського автоспорту. Напевно більше всіх, хоча й звично для нього дуже стримано, не подаючи виду, радів Дмитро Євтушенко …

… саме він, почавши відвідувати гонки на «Чайці» з моменту її побудови, прищепив пристрасть до автоспорту своїм синам, підтримавши їх цілком коли вони, не маючи жодного досвіду в картингу, вирішили перейти з розряду уболівальників в учасники вже в досить зрілому віці, тільки після здобуття вищої освіти.

Природно за Вадима Євтушенка, який не тільки став Чемпіоном України в «У-1600», а ще після дискваліфікації пари суперників і віце-чемпіоном у «Турінгу», раділа і його дружина. Але у цієї пари був й інший, куди більший привід для радості – всього за місяць до нагородження у них народився їхній первісток! Можливо, ще один майбутній гонщик із прізвищем Євтушенко))))

… адже для будь-якого пілота особливим пам’ятним моментом в їхньому житті є той, коли вони можуть розділити свій спортивний тріумф з дітьми – Володимир Дрогомирецький з сином і дочкою, що тримають кубки батька за розмірами можна порівняти з ними самими)

Хоч він і не є пілотом-кільцевиком, ми закінчимо наш альбом з нагородження Євгеном Сокуром – в даному випадку в оточенні красунь))) В цьому році він втретє, причому поспіль, став Чемпіоном України з ралі серед штурманів, та ще й в абсолютному заліку.

Саме Євген, коли він не стартував сам, становив конкуренцію Сергієнко і фотографував «кільце», встигнувши майже на всі гонки сезону, наповнюючи наші матеріали барвистими ілюстраціями, за що йому окреме величезне «дякую»!

 

В’ячеслав Щербина спеціально для українських кільцевиків

фото автора


Додати свій коментарPin It on Pinterest