Кубіца півроку чекав на нове кермо від Williams

Автор: Редакція | 05 Жов, 2019

Польський гонщик Ф1 Роберт Кубіца лише на Гран Прі Італії отримав нове кермо, про яке просив команду на початку сезону.

Звісно, миттєвої прибавки у швидкості не сталося, проте сам гонщик тепер краще почуватиметься в кокпіті Williams.

«Руль мені допомагає, – цитує Кубіцу Motorsport.com –  Я мав отримати його на початку року, але все дещо затягнулося. Різниця в двох кнопках, які перенесли з правого боку на лівий, й додатковий маніпулятор зліва».

Читайте також:

При цьому, головний гоночний інженер Williams Дейв Робсон пояснив, що команда спочатку прагнула надати Кубіці потрібне кермо, але була змушена розставляти пріоритети.

«Коли машина настільки повільна, якою вона була на початку року, важко виправдати роботу над оновленнями тільки для одного пілота, – сказав Робсон. – Нам доводилося обирати. Чому віддати перевагу, новому передньому крилу або новому керму? Вирішити непросто. Розуміємо, що Роберту це додало проблем, але це одне з рішень, які нам доводилося приймати».

Робсон зазначив, що навряд нове кермо дозволить Кубіці сильно додати у швидкості, але точно полегшить пілотування.

«Йому буде простіше користуватися всіма функціями, – пояснив головний гоночний інженер. – Джордж Расселл протягом кола робить безліч змін, що йому допомагає. І нове кермо зробить ці операції зручнішими для Роберта.

Час на колі стане тільки приємним бонусом, але різниця буде невелика. Я думаю, він більше турбувався, ніж втрачав час [зі старим кермом]».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest