Кинув бампером у суперника – скандал у світовому картингу

Автор: Редакція | 05 Жов, 2020

На фіналі Чемпіонату світу з картингу FIA відбувся неймовірний та приголомшливий інцидент – гонщик кинув у суперника бампером, а потім влаштував бійку в боксах.

Протягом фінальної гонки в Лонато 23-річний Корберо боровся за 15-ю позицію з Паоло Іпполіто. В результаті контакту між картами італієць вибув із гонки, але це настільки розлютило гонщика, що він дочекався появи Іпполіто на наступному колі й жбурнув в того бампером від карта.

Однак це був ще не кінець історії. Корберо, сім’я якого володіє картодромом в Лонато, після фінішу пройшов у закритий парк і накинувся на Іпполіто, який нижче його на голову, з кулаками. Крім того, на допомогу забіяці прибігли ще кілька людей.

Лише після серйозних зусиль Корберо та його прихильників вдалося заспокоїти.

На думку експертів, сам Лука після того, що сталося може забути про будь-яку кар’єру в автоспорті, а картодром в Лонато, швидше за все, буде надовго позбавлений права приймати серйозні змагання.

Раніше український картингіст здобув подіум в італійській серії IAME, а на Фіналі ЧУ з кільцевих гонок дебютували два 13-річні гонщики.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest