Магнуссен показав найкращий час на тестах Ф1 у Бахрейні

Автор: Редакція | 11 Бер, 2022
Кевін Магнуссен

Гонщик команди Haas Кевін Магнуссен став найкращим у другий день передсезонних тестів Ф1 у Бахрейні.

Попри те, що Магнуссен не сідав за кермо боліда Ф1 майже рік, данський пілот Ф1 здивував багатьох своїм результатом.

Більш того команда Haas запізнилася на тести Ф1 у Бахрейн через логістичні проблеми. Але стайні дозволили провести на трасі додаткові години. Й, можливо, тому що він був один на вечірній й порожній трасі, Кевін просто насолоджувався болідом Haas VF-22, який знову ж таки багато чого отримав від команди Ferrari.

На шинах С4 біло-червоний болід, який нещодавно позбавився кольорів російського спонсора, проїхав коло за 1.33.207. Тим самим, VF-22 випередив свого донора «Ferrari F1-75» аже на 0,325 с.

Цікаво, що всі чотири гонщика, які потрапили у топ-4 протоколу другого дня, використовували аналогічній компаунд С4. Карлос Сайнс показав 1.33.532, а Макс Ферстаппен та Ландо Норріс майже однаковий час на межі 1хв.34с.

День не минув без червоних прапорів. Ленс Стролл зупинив машину на піт-лейні, і механікам Aston Martin довелося штовхати його назад до боксів.

Ще раз прапори з’являлись, коли на виїзді з піт-лейн завмерла машина Норріса, котрий продовжує працювати один через погане самопочуття Даніеля Ріккардо, у якого пізніше ще й підтвердили коронавірус.

Найбільше цього дня проїхав Юкі Цунода 120 кіл, хоча пілоти топ-команд теж проїхали майже аналогічну дистанцію.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest