У McLaren не чекають на повернення Алонсо в команду Ф1

Автор: Андрій Іванов | 26 Лют, 2020

Генеральний директор McLaren Зак Браун виключив можливість повернення Фернандо Алонсо до його команди у Формулі 1.

Попри те, що Фернандо Алонсо змагатиметься в Інді-500 за кермом третьої машини McLaren цього травня, це не призведе до відновлення співпраці між іспанцем і командою з Вокінга у Формулі 1.

«Ми завжди казали, що відкриті для Фернандо в Інді-500, тому задоволені, що він вирішив приєднатися до нас», – зазначив Зак Браун.

Після свого виходу з Формули 1 наприкінці 2018 року, Алонсо заявив, що розгляне питання про повернення у 2021-му.

Втім, із закінченням 2019 року дворазовий чемпіон Ф1 перестав виконувати обов’язки посла McLaren, хоча й підкреслював, що продовжує підтримувати особливі відносини з цією командою.

«Мені було важливо вивчити варіанти для Інді-500, але McLaren завжди була пріоритетом, – наголосив Фернандо. – У мене особливі відносини з McLaren – ми багато пережили разом, і це створює дуже сильний зв’язок».

Проте у Вокінгу не зацікавлені у возз’єднанні з Алонсо у Формулі 1 і, схоже, готуються подовжити контракти з Карлосом Сайнсом і Ландо Норрісом на 2021 рік.

На запитання, чи входить Алонсо у список претендентів на місце в команді Ф1, Браун відповів: «Ні. Зараз інша ситуація. Справа не в ньому. Ми маємо двох відмінних молодих гонщиків, які дуже швидкі й добре працюють разом. Фанати люблять їх, і в нас наразі є ритм, і ми не хочемо його втратити».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest