Команда McLaren презентувала болід Ф1 2020 року

Автор: Роман Галімон | 13 Лют, 2020

Британська команда McLaren представила на своїй базі в Вокінгу болід для сезону Ф1 2020 року.

Команда McLaren стала однією з небагатьох, яка провела справжню презентацію машини для нового сезону Ф1.

Болід під назвою MCL35 був представлений перед гостями та спонсорами в залі для презентацій, після чого слово взяли гонщики команди Карлос Сайнс та Ландо Норріс, які проведуть другий сезон з командою.

«Сьогодні великий день для всіх нас! Я дуже уважно стежив за виготовленням MCL35 цієї зими і знаю, скільки зусиль і пристрасті ми доклали до цього, – сказав Сайнс. – Багато хто може вважати 2020 рік просто переходом між старими та новими правилами, але у McLaren ми натиснули кнопку “перезавантаження” після картатого прапора в Абу-Дабі, і ми працювали надзвичайно важко, аби вдосконалити кожну деталь нашого автомобіля».

Норріс теж підтвердив, що команда зробила гарний стрибок у порівнянні з минулим болідом та очікує на гарний початок сезону.

«Солідний стрибок уперед, який ми здійснили минулого сезону, був величезною мотивацією, але, в той же час, сильним нагадуванням того, наскільки напруженою є боротьба у середині, – сказав Ландо. – Ми не можемо дозволити собі затриматися у 2020 році, якщо хочемо наздогнати лідерів. Амбіції полягають в тому, щоб підштовхнути себе та команду зробити ще один крок вперед цього сезону, і я з нетерпінням чекаю тестів у Барселоні та продовження позитивного імпульсу, який ми розпочали минулого року».

Генеральний директор компанії McLaren Racing Зак Браун теж розповів, що задоволений роботою минулого сезону та очікує на подальший рук вперед:

«Я сьогодні надзвичайно пишаюся всією командою. Минулого сезону ми виконали те, що поставили собі за мету – забезпечили четверте місце в Кубку Конструкторів. Наш позитивний імпульс продовжиться, бо ми ростемо як родина партнерів та фанів, і з нетерпінням чекаємо надзвичайно конкурентного сезону. Поки ми насолоджуємось перегонами, ми залишаємось розміреними та зосередженими, і всі ми в McLaren продовжуємо рухатись вперед».

Раніше свої боліди представили команди Ferrari, Red Bull та Renault.

Галерея McLaren MCL35:
Фотограф: McLaren
Фотограф: McLaren
Фотограф: McLaren
Фотограф: McLaren

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest