Mercedes представила болід Ф1 2021 року

Автор: Роман Галімон | 02 Бер, 2021
Mercedes W12

Німецька команда Ф1 Mercedes представила свій болід- претендент на титул у сезоні Ф1 2021 року.

Враховуючи, що Mercedes вже сім сезонів лідирує у Формулі 1, до презентації команди було дуже багато уваги.

Фанатів та оглядачів цікавило як довго ще колектив залишатиметься у Ф1 та в якому складі. На початку року стало відомо, що частина команди була продана компанії Ineos, яка отримала ще більше місця на лівреї боліда та частково вплинула на фарбування нової машини.

Болід для сезону 2021 року отримав ім’я W12, хоча через обмеження бюджетів є лише еволюцією попереднього W11. Проте, зміни все ж є: під заборону потрапила система кермового управління DAS.

Ліврея автомобіля залишилась чорною, але в ній з’явились червоні акценти від нового співвласника Ineos та капот отримав «срібне» забарвлення.

Силова установка, яку цьогоріч також використовуватимуть Aston Martin, Williams та McLaren, майже не змінилась. В команді заявляють, що оновили лише сплав для блоку двигуна внутрішнього згоряння, а також допрацювали мотор-генератор MGU-K.

Тим не менш, у команді Mercedes поки не розкрили напрямки, на які витратили два «жетони», котрі надавались перед стартом сезону для покращення болідів 2020 року.

У кокпітах болідів також змін не сталося: Льюїс Хемілтон нещодавно продовжив контракт на один рік, Валттері Боттас теж має однорічну угоду. Гонщики під своїми номерами вже незабаром виведуть болід W12 на традиційні тести «знімального дня».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Mercedes W12 2021 року:
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest