Mercedes та Хемільтон продовжили угоду в Ф1

Автор: Роман Галімон | 08 Лют, 2021
Льюїс Хемілтон

Льюїс Хемільтон підписав новий контракт з командою Формули 1 Mercedes, але семиразовий чемпіон Ф1 підписав лише однорічну угоду на 2021 рік.

Коли в минулому сезоні Хемільтон боровся за свій сьомий титул, британець вирішив відкласти переговори щодо нового контракту до кінця року, аби зосередитись на боротьбі за чемпіонат.
Й Хемільтон, й Mercedes постійно наполягали на тому, що нова угода буде підписана, але до кінця року про це так й не було повідомлено, а бос команди Тото Вольфф минулого місяця заявив, що обидві сторони під час переговорів кидали «кручені м’ячі».

Але оголошення все ж сталося й Mercedes підтвердив, що Хемільтон узгодив новий контракт із командою на сезон 2021 року.

«Я дуже радий вирушити у свій дев’ятий сезон зі своїми партнерам по команді Mercedes, – сказав Хемільтон. – Наша команда досягла неймовірних речей разом, і ми сподіваємось на подальший розвиток нашого успіху, постійно прагнучи вдосконалення як на трасі, так й поза нею».

Протягом минулого року Хемільтон заявляв, що чекає на новий контракт із Mercedes, зосередившись на таких сферах, як покращення культурною різноманітності та допомозі його екологічним проектам.
У своєму оголошенні Mercedes підтвердив, що «значна частина» нової угоди, включаючи зобов’язання збільшити культурну різноманітність та проекти в автоспорті, має форму спільного благодійного фонду.

«Я рівномірно налаштований продовжити подорож, яку ми розпочали, щоб зробити автоспорт більш різноманітним для майбутніх поколінь, і я вдячний, що Mercedes надзвичайно підтримав мій заклик вирішити цю проблему», – сказав Хемільтон.

«Я з гордістю кажу, що цього року ми докладемо цих зусиль, відкривши фонд, присвячений культурній різноманітності та інклюзії у спорті. Мене надихає все те, що ми можемо побудувати разом, і я не можу дочекатися повернення на трек у березні».

Угода гарантує, що Хемільтон продовжить своє тривале партнерство з Mercedes, яке принесло шість титулів чемпіона світу з часу його переходу від McLaren наприкінці 2012 року.

Хемільтон допоміг «Мерседесу» здобути сім Кубків конструкторів поспіль – рекорд Формули 1 – і побив рекорд із найбільшої кількості перемог пілотів у Формулі 1 минулого року, перевершивши Міхаеля Шумахера.

Обидві сторони мали намір почати переговори здобуття титулу Хемільтона в Туреччині, але контакти були обмежені, коли у британця знайшли COVID-19.
Хемільтон провів зиму в Сполучених Штатах, але регулярно контактував з босом команди Вольффом та розпочав переговори, які, зрештою, успішно були завершені.

«Ми завжди погоджувались з Льюїсом, що будемо продовжувати контракт, але це був дуже незвичайний рік, який відбувся у нас у 2020 році. Й це означало, що знадобився певний час, щоб закінчити процес», – пояснив Вольфф.

«Разом ми вирішили продовжити спортивні відносини ще на один сезон і розпочати довгостроковий проект, щоб зробити наступний крок у нашому спільному прагненні до більшої різноманітності в нашому спорті.

Показники Льюїса є найкращими у світі спорту, які коли-небудь бачив, і він є цінним послом нашої торгової марки та наших партнерів.

Історія Mercedes та Льюїса вписалася в книгу історії нашого спорту за останні вісім сезонів, і ми готові змагатись і додавати до неї більше розділів».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest