Mercedes готова розглянути кандидатуру Феттеля

Автор: Ольга Журавель | 18 Тра, 2020

Керівник команди Формули 1 Тото Вольфф розповів, за яких умов розглядатиме кандидатуру Себастьяна Феттеля на місце у Mercedes.

Чотириразовий чемпіон Ф1 Себастьян Феттель залишить Ferrari наприкінці сезону 2020 року. На його місце до команди з Маранелло прийде Карлос Сайнс, який і стане новим напарником Шарля Леклера.

Наразі невідомо, залишиться німець у Формулі 1 у якійсь іншій команді або перейде до іншої серії – можливо, Себ узагалі завершить гоночну кар’єру. У Red Bull вже виключили можливість угоди з Феттелем. За чутками,  Себастьян може перейти до Renault, однак за іншими чутками із французькою командою вже підписав «попередню угоду» Фернандо Алонсо.
В кінці цього року в Mercedes може з’явитися вакансія, оскільки для Валттері Боттаса 2020-й є останнім роком його поточної угоди. Однак чи потрібен команді такий напарник Льюїса Хемілтона, як Феттель?

Тото Вольфф відреагував на новину про зміни у складі Ferrari добрими словами на адресу чотириразового чемпіона.

«Шкода, що ера закінчується, – сказав він у розмові з ORF. – Себастьян – чудовий пілот, чудова особистість, він збагатить будь-яку команду Формули 1.

Та дивлячись у майбутнє ми в першу чергу зберегли б нинішніх пілотів Mercedes. Але, звичайно, ми не можемо ігнорувати цю подію».
«Звичайно, німецький пілот за кермом німецької машини – це гарна маркетингова історія, – продовжив Вольфф. – Ми орієнтовані виключно на успіх. Авжеж, Себастьян справді добрий гонщик. Він зараз тягне за всі ниточки. Він може вирішити для себе, чи хоче він піти з гонок або приєднатися до іншої команди. Існує кілька цікавих місць».

Насправді у Mercedes може з’явитися дві вакансії, оскільки угоди Льюїса Хемілтона та Валттері Боттаса закінчуються в кінці 2020 року. Але зараз німецька команда, здається, не може обрати, хто за неї ганятиметься в найближчі роки.
«Ми подивимося, що робити із Джорджем Расселом, а потім прийде черга Феттеля. Але наразі це не на першому місці порядку денного – спочатку ми хочемо зосередитись на власній команді», – підсумував Вольфф.

Нагадаємо, що на тлі світової кризи через пандемію коронавірусу висловлюються припущення, що деякі команди можуть піти із Ф1 після завершення цього сезону.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest