Red Bull відмовила Феттелю у контракті на 2021 рік

Автор: Роман Галімон | 06 Лют, 2020

Команда Red Bull не стала робити пропозицію Себастьяну Феттелю, аби не образити чотириразового чемпіона Ф1.

Спортивний радник Red Bull доктор Гельмут Марко знову не втримався та розповів справжню мету перебування Феттеля на заході енергетичної марки у Кіцбюелі.

Раніше доктор Марко заявляв, що вони не могли б навіть теоретично зробити пропозицію німцю, а тепер підтвердив, що Себастьян все ж таки звертався до Red Bull із таким запитом.

«Себастьян хотів знати, чи може він повернутися до нас в 2021-м, – цитує Марко видання Auto Bild. – Але, крім того, що нікого з нас не було в Кіцбюелі, питання ускладнюється тим, що Себастьян чотириразовий чемпіон світу і має певні фінансові запити».

На думку Марко, саме фінансові апетити Феттеля стали причиною відсутності пропозиції з боку Red Bull, адже команда Ф1 просто не може дозволити собі двох високооплачуваних пілотів, а пропонувати гонщику зарплатню меншу, ніж він того вартий, стайня не захотіла.

«Ми ж підписали довгостроковий контракт із Ферстаппеном, який був не дуже дешевий. І ми не можемо дозволити собі другого дорогого пілота. Ми могли б взяти його на невелику зарплату, але не можемо просити його піти на це».

При цьому Марко вважає, що Феттель міг би спробувати свої сили в Mercedes, якщо, звісно, гарно проведе сезон-2020 з Ferrari.

«З огляду на його німецький паспорт, він може бути їм цікавий. Питання в тому, чи готові Тото Вольфф і Льюїс Хемілтон до такого. Якщо техніка йому підійде, він може добре виступити в 2020-м, і тоді зацікавить їх».

Раніше також з’явились припущення, що Феттель планує перехід до McLaren.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest