Нова команда Ф1 готова подати заявку

Автор: Роман Галімон | 14 Лис, 2019

Іспанська команда Campos Racing Team вкотре наголосила, що готова прийти до Формули 1, проте поки не отримала офіційних вимог до вступу.

Нещодавно бізнесмен Сальваторе Гандольфо та керівник команди Ф2 Campos Racing Team Адріан Кампос оголосили про свої плани входження до Формули 1 за підтримки менеджерської компанії з Монако.

Читайте також:

Проте тоді у FIA прокоментували, що не отримували жодної заявки на участь у Ф1.

Тепер Гандольфо розповів виданню Blick, що нібито у Ф1 прийматимуть рішення про нові команди на початку грудня.

«4 грудня вони хочуть визначитися з новими командами. Але поки заявку подати не можна. Всі умови я знаю тільки з чуток. Те ж саме стосується виробників двигунів. Ми спілкувалися з Renault, з Honda. Але всі чекають інформації. Тільки тоді ми вирішимо, чи має сенс подавати заявку», – пояснив Гандольфо.

При цьому, іспанський бізнесмен вважає, що за кращого розподілу призових нова команда буде отримувати 70-80 мільйонів євро на рік, та потрібно буде знайти лише решту суми, аби закріпитися у Ф1.

«Тоді мені доведеться знайти ще 20 мільйонів для бюджету в 100 мільйонів, – зазначив Гандольфо. – Тільки в цьому випадку цей бізнес стане цікавим і реалістичним. З бюджетом від 100 до 110 мільйонів можна зібрати швидку машину, що показав приклад Haas».

Campos Racing Team співпрацює з менеджерською компанією Monaco Increase Management SARL (MIM), яка готова посадити за кермо Паскаля Верляйна та частково фінансувати нову команду.

Проте, здається охочих на «легкі гроші» тепер може знайтися багато. На збільшені призові може претендувати й команда Panthera Team Asia F1, яка ще влітку створила базу у Сільверстоуні й набирає технічних спеціалістів для вивчення регламенту Ф1 2021 року.

Можливо, саме тому FIA поки вивчає претендентів поки на відстані й не оголошує формальні умови для участі у Ф1.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest