Український гонщик гарно дебютував у Ф4 на Сепанзі

Автор: Роман Галімон | 15 Гру, 2019

Український пілот Іван Пеклін дуже впевнено провів свій перший етап у Ф4 Південно-Східної Азії та здивував багатьох своїми результатами.

Після того, як українець провів першу гонку в кар’єрі на боліді Ф4 у позазаліковій гонці Формули 4 в ОАЕ, де він здобув сьоме місце у другій гонці етапу, Іван отримав можливість виступити на етапі фінальному етапі Формули 4 SEA на Сепанзі.

 Читайте також:

Цікаво, що українець майже одразу опинився всередині пелотону, при тому що він не знав ані траси, ані боліда, якщо не брати до уваги симулятори.

Вже у першому тренуванні Пеклін показав восьмий результат серед тринадцяти пілотів, а у кваліфікації вже був сьомим, програши поулу лише 0,797 секунди.

Фактично, Іван одразу «вклинився» у боротьбу лідерів, які боролися у топ-6, адже гонщики позаду програвали занадто багато.

В результаті українець, який виступав на Сепанзі під номером №23 на жовтому боліді, зміг у першій гонці показати шосте місце.

Другу та третю гонку Пеклін теж провів на дуже високому рівні, при чому якщо в другій зміг прорватися аж на п’яте місце, але потім опустився на сьоме, то в третій зміг зробити прорив із майже останнього на сьоме.

Єдиною невдачею можна назвати останню гонку, де Івана розвернуло в другому повороті Сепанга, коли він спробував обійти суперника, але занадто оптимістично оцінив свої шанси. Проте, якби такий обгін стався, то можна було б потрапити навіть на подіум. Можливо, ризик був вартий того.

Тим не менш, Пеклін залишив Сепанг із непоганими результатами та 20 очками для своєї команди на фінальному етапі Ф4 Південно-Східної Азії. Будемо слідкувати за успіхами українського гонщика.

Фотограф: Formula 4 SEA
Фотограф: Formula 4 SEA
Фотограф: Formula 4 SEA
Фотограф: Formula 4 SEA
Фотограф: Formula 4 SEA

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest