Петруччі здобув першу перемогу на «Дакар» після штрафу Прайса

Автор: Роман Галімон | 06 Січ, 2022
Данило Петруччі

Колишній гонщик MotoGP Данило Петруччі оголошений переможцем п’ятого етапу ралі «Дакар» після того, як Тобі Прайс був оштрафований за перевищення швидкості.

Петруччі продовжив свій вдалий початок своєї кар’єри в ралі-рейді, зайнявши попереднє друге місце на етапі в четвер, на 346-кілометровій ділянці навколо Ер-Ріяда, фінішувавши на чотири хвилини 14 секунд позаду свого товариша з KTM Прайса.

Однак згодом було оголошено, що Прайс отримав шість хвилин штрафу за перевищення швидкості, що принесло Петруччі його першу перемогу на етапі Дакара лише з п’ятої спроби.

Після того, як Прайс опустився на шосте місце на етапі, Росс Бранч з Yamaha перемістився на друге місце, за ним слідує пара Honda Пабло Квінтанілья та Хосе Ігнасіо Корнехо та ще один вражаючий новачок KTM, американець Мейсон Кляйн.

Перемога Петруччі на етапі послідувала через день після сильного виступу на четвертому етапі ралі в середу, хоча він також отримав 10-хвилинний штраф за перевищення швидкості, через що опустився до 15-го місця.

Однак надії італійця на загальну перемогу були фактично зруйновані в понеділок, коли на другому етапі у нього виникла проблема, яку він не міг усунути без сторонньої допомоги.

Згідно з новими правилами «Дакара», Петруччі було дозволено знову приєднатися до ралі із суворим покаранням, які залишили його 130-м в абсолюті станом на середу.

Очікується, що нова загальна класифікація мотоциклистів буде видана після того, як організатори наведуть лад в протоколах етапу, що був перерваний через брак медичного гелікоптера. Автомобільна класифікація ралі, який проходив за іншим маршрутом, не зазначала проблем.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest