Peugeot презентувала гіперкар для «Ле-Мана»

Автор: Редакція | 05 Гру, 2019

Французька марка Peugeot повертається до чемпіонату з перегонів на витривалість (WEC) у 2022 році в партнерстві з командою Rebellion.

Компанія Peugeot представила перше зображення свого гоночного автомобіля, який братиме участь в чемпіонаті WEC з 2022 року. У повідомленні автоконцерну йдеться, що ця машина буде виступати в новому класі, який має попередню назву «Гіперкар».

 Читайте також:

На відміну від спортпрототипов Peugeot, з якими марка перемагала в серії ILMC (попередниці WEC) у 2010 і 2011 роках, новинка отримає не дизельний мотор, а гібридну силову установку на основі двигуна внутрішнього згоряння, що працює на уніфікованому для всіх учасників паливі.

Peugeot також офіційно оголосила, що партнером компанії в гонках на витривалість стане команда Rebellion. Додаткова інформація про нову спортивній програмі повинна бути оприлюднена у 2020 році.

Вже відомо, що конкуренцію гіперкару Peugeot в «Ле-Мані» складуть машини Aston Martin і Toyota, які теж оголосили про участь у новому класі WEC. Крім того, за непідтвердженими даними, свій автомобіль також готує й Porsche. У Mercedes найближчим часом повинен з’явитися дорожній гіперкар AMG One, поява якого в гонках на витривалість також прогнозується.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest