Red Bull вимагає від FIA змін у болідах Mercedes

Автор: Андрій Іванов | 10 Бер, 2020

Команда Red Bull зробила перший випад у бік Mercedes напередодні старту сезону Формули 1 2020 року. У той час, коли більшість занепокоєні заявою FIA щодо легальності минулорічного двигуна Ferrari, у Мілтон-Кінс зажадали роз’яснень з приводу конструкції Срібних стріл.

Система DAS, яку Mercedes показала під час передсезонних тестів Ф1 у Барселоні, прикула до себе пильну увагу суперників, але в Red Bull стривожились не через неї.

Австрійці звернули увагу на задні колеса боліда Mercedes і його точної копії Racing Point, і вважають, що обидві машини використовують додаткову конструкцію, що забезпечує краще охолодження гальм. Проте ця додаткова конструкція знаходиться вище дозволеного простору для вентиляції, тому Red Bull звернулась до FIA за роз’ясненнями.

FIA не стала зволікати з відповіддю. У заяві Федерації йдеться, що команди, які використовували цю конструкцію, мають негайно видалити її. Згідно з правилами, цей простір може використовуватися лише в обмеженому об’ємі, і наразі цей пункт регламенту порушено.

Звісно, це рішення не на користь Mercedes та Racing Point, тому що додаткове охолодження гальм тримало б температуру шин у кращому діапазоні, що мало сприятливо позначитися на зношенні гуми.

Раніше, спортивний директор Renault Алан Пермейн припустив, що система Mercedes все ще може потрапити під заборону, але тоді FIA не висловила своєї чіткої позиції з цього приводу.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest