Red Bull вирішила не міняти склад гонщиків на 2020 рік

Автор: Роман Галімон | 12 Лис, 2019

Команда Red Bull Racing оголосила про лінійку гонщиків на сезон Ф1 2020 року.

Як й обіцяла команда, після Гран Прі США стало відомо, хто стане напарником Макса Ферстаппена у 2020 році.

Було підтверджено, що Алекс Албон проведе повний сезон у команді Red Bull Racing, а в команді Toro Rosso ще на рік залишаться П’єр Гаслі та Данііл Квят.

«Алекс дуже здорово виступав за команду, починаючи з дебюту в Бельгії, – зазначив керівник команди Крістіан Хорнер. – Він сім разів поспіль фінішував у першій шістці. Просто неможливо заперечувати його стабільність. Якщо врахувати зростання його майстерності та відданості справі, Алекс довів, що заслуговує продовжити виступи за команду».

Варто зазначити, що після переходу до Red Bull Албон заробив очки у всіх гонках без винятків та ще до завершення сезону вже випередив Гаслі, який втратив своє місце в старшій команді через нестабільні виступи.

«Я в захваті від можливості наступного року знову бути партнером Макса і розумію, наскільки мені пощастило отримати цю можливість, – сказав Алекс. – Я дуже вдячний за віру в мене та мої результати».

Проте, слід зазначити, що Гаслі теж мав виступати у 2019 році повний сезон за Red Bull, але команда вирішила відправити його в Toro Rosso. Фактично, Албон, Гаслі та Квят мають однакові контакти з Red Bull, тож в будь-який момент команда може зробити рокіровку.

Читайте також:


Додати свій коментарPin It on Pinterest