Renault: Формула 1 важлива для нашого маркетингу

Автор: Ольга Журавель | 17 Тра, 2020

Керівник французької команди Сіріль Абітбуль вважає, що попри кризу через Covid-19 у Renault достатньо причин і надалі залишатись у Формулі 1.

Пандемія коронавірусу завдала удару по економіці багатьох країн, і французька компанія також переживає серйозну кризу, однак Абітбуль розповів, що команда Ф1 ще взимку отримала позитивні новини від керівництва Renault Group. За словами керівника проекту Renault у Формулі 1, керівництво компанії все ще підтримує команду з Енстоуна попри нинішнє делікатне фінансове становище – у 2019 році прибуток Renault зменшився на 99 %, і криза 2020-го, без сумніву, погіршить показники.

«Я регулярно контактую з ними, хоча керівництво Renault зараз багато працює через кризу. Вони розуміють ситуацію, в якій ми перебуваємо. Вони уважні до всіх розмов. Я знаю, що з того моменту минуло багато часу, але взимку ми отримали багато позитивних новин, – сказав Абітбуль в інтерв’ю Auto Motor und Sport. – Передсезонні тести в Барселоні були дуже обнадійливими. За день до скасування Гран Прі Австралії ми оголосили про нашого нового головного спонсора. Ми хочемо сформувати команду на основі цієї новини, яка є стимулом».
Керівник повинен за будь-яку ціну заощадити інвестиції, які Renault зробила у Формулу 1 з моменту придбання Lotus у 2015 році. На даний момент команда ще не досягла своєї мети – боротьби за перемогу у чемпіонаті. Французький автовиробник зосередив більшість своїх зусиль на переході до нового технічного регламенту 2022 року, аби зробити стрибок у якості.

«Ми так само вважаємо, що Формула 1 важлива для нашого маркетингу. Ми все ще молода команда. Ми не повинні це забувати. Ми маємо цілі в середньостроковій і довгостроковій перспективі», – наголосив Абітбуль.
Наразі досі невідомо, хто із 2021 року прийде на місце Даніеля Ріккардо, який після невдалого торішнього сезону і туманних перспектив поточного відтермінованого чемпіонату вирішив перейти до McLaren.

Напарником Естебана Окона у Renault може стати буквально хто завгодно – угоди на наступний рік окрім француза та австралійця підтверджені лише у Макса Ферстаппена, Шарля Леклера, Карлоса Сайнса, Ландо Норріса і Серхіо Переса, тобто потенційних претендентів більше дюжини, враховуючи ще й Ніко Хюлькенберга із Себастьяном Феттелем.
Тим часом французьке видання Auto Hebdo повідомило, що «серйозні переговори» щодо угоди з Renault із 2021 року веде Фернандо Алонсо. Авжеж, іспанця можуть приваблювати перспективи нового регламенту, а команді не завадить мати у своєму складі цілого дворазового чемпіона Ф1.

Раніше у Renault попередили про поганий стан деяких команд Ф1, адже доходи у чемпіонаті впали на 84 %.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest