Гаслі став найкращим у перший день тестів Ф1 у Бахрейні

Автор: Редакція | 10 Бер, 2022
П'єр Гаслі

Французький гонщик команди AlphaTauri П’єр Гаслі показав найкращий час першого дня тестів Ф1 у Бахрейні.

Формула 1 прибула до Бахрейну на другу сесію передсезонних тестів після попередніх випробувань у Барселоні.

Перший рядок за підсумками дня зайняв П’єр Гаслі, але пілот AlphaTauri наприкінці дня скористався м’якими шинами С5 та проїхав коло за 1.33.902. Проте це поки важко порівнювати із часом торішнього поулу на цій трасі – 1.28.997.

Другим у протоколі став Карлос Сайнс із результатом 1.34.359, який на своєму боліді Ferrari використовував жорсткіші шини С3, як й Шарль Леклер зранку, коли показав за 1.34.531. До речі, Ferrari в Бахрейні відмовилась від логотипів російського спонсора Kaspersky.

Після обіду сесія зупинялась через зупинку боліда Aston Martin Ленса Стролла, на якому було пошкоджено колесо від контакту із навісними датчиками, що сталося після наїзду на бордюр.

Проте канадець показав четвертий результат дня (1.34.736 на С4) й програв Гаслі менше ніж секунду.

Алекс Албон підтвердив непоганий темп Williams й опинився на п’ятому рядку. Проте зробив це на м’яких шинах С5.

Найбільше проїхав Серхіо Перес (138 кіл), але наприкінці дня мексиканець помилився у восьмому повороті й застряг у зоні безпеки. Перший день тестів був завершений достроково під червоними прапорами.

Команда Haas трохи запізнилась на тести й розпочала їх лише у другій половині дня. Можливо, саме тому тест-пілот П’єтро Фіттапальді залишився останнім, відставши від кращого часу майже на чотири секунди.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest