Ferrari зняла логотипи Kaspersky на тестах Ф1

Автор: Редакція | 10 Бер, 2022
Шарль Леклер

Команда Ferrari вирішила зняти логотипи російської компанії Kaspersky зі своїх болідів Ф1 на передсезонних тестах у Бахрейні. Доля тест-пілота Роберта Шварцмана ще не вирішена.

На Міжнародній трасі Бахрейну в Сахір розпочалась друга сесія передсезонних тестів Ф1, куди команди вже привезли актуальні боліди для сезону 2022 року.

Проте війна в Україні не залишається поза увагою ані гонщиків, ані команд.

Вчора гонщики провели акцію «No War», в якій підтримали Україну, а сьогодні Себастьян Феттель також представив спеціальний дизайн шолома у кольорах України.

Тепер вже стало відомо, що команда Ferrari вирішила зняти логотипи компанії Kaspersky, яка займається ІТ-продуктами. Логотипи зникнуть не лише з болідів, але й з комбінезонів гонщиків та їхніх шоломів.

На разі поки офіційно не повідомлено, чи партнерство зупинено остаточно.

Шварцман

Ferrari F1-75

Наразі у Скудерії також працює російський гонщик Роберт Шварцман, який заявлений тест-пілотом Scuderia ще під час презентації команди.

22-річний гонщик із Санкт-Петербургу був віце-чемпіоном Формули-2 у 2021 році та чемпіоном Формули-3 у 2020 році, а наприкінці минулого року отримав підвищення до тест-пілота.

Він мав працювати над новому симуляторі разом з іншими гонщиками (Давіде Рігон і Антоніо Фуоко), аби доопрацьовувати машини Леклерка і Сайнcа.

На разі, російським гонщикам дозволено виступати лише під нейтральним прапором й за умови, що вони підпишуть документ від Всесвітньої ради автоспорту FIA.

Шварцман вже сідав за кермо Ferrari протягом трьох тестових сесій у 2021 році, цьогоріч мав би провести дві практики в рамках Гран Прі. Його кар’єру, як й кар’єру інших російських гонщиків, підтримувала команда SMP Racing, спонсором якої є Борис Ротенберг, співзасновник SMP Bank.

Раніше стало відомо, що Ferrari призупиняє виробництво автомобілів для російського ринку, а також жертвує 1 мільйон євро Україні. Lamborghini взагалі зупиняє бізнес на Росії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Corriere.it


Додати свій коментар










Pin It on Pinterest