Ferrari пожертвує 1 мільйон євро Україні, Lamborghini зупиняє бізнес на Росії

Автор: Редакція | 09 Бер, 2022
Ferrari логотип

Ferrari призупиняє виробництво автомобілів для російського ринку, а також жертвує 1 мільйон євро Україні. Lamborghini взагалі зупиняє бізнес на Росії.

Автовиробники продовжують реагувати на вторгнення російських військ в Україну. Нещодавно стало відомо, що Nissan закриває своє виробництво у Санкт-Петербурзі. Також Toyota оголосила про зупинку заводу в Санкт-Петербурзі, який виготовляє Camry і RAV4 для російського ринку.

Тепер марки Lamborghini та Ferrari заявили про зміни у бізнесі та пожертви для благодійних організацій, які допомагають українцям.

Lamborghini повідомила у Twitter, що готує пожертвування для допомоги біженцям через ООН, яка діє в Україні з 2014 року. Виробник суперкарів також заявив, що призупинить свої бізнес-операції з Росією. Lamborghini є частиною VW Group, яка володіє Porsche, й ці обидва бренди вже пожертвували 1 мільйон євро на допомогу біженцям ООН.

Ferrari зробила подібний крок. Марка заявила, що пожертвує 1 мільйон євро на підтримку українців, спрямувавши гроші на міжнародні гуманітарні проекти. Автовиробник також інвестуватиме в місцеві ініціативи щодо прийому біженців в італійському регіоні та направить допомогу в Асоціацію «Чорнобиль» в Маранелло, Фіорано, Форміджіне, щоб допомогти біженцям, які оселилися поблизу компанії.

Генеральний директор Ferrari Бенедетто Вінья сказав, що компанія допоможе постраждалим українцям, додавши: «Хоча ми сподіваємося на швидке повернення до діалогу та мирне рішення, ми не можемо залишатися байдужими до страждань усіх постраждалих. Наші думки та підтримка спрямовані до них».

Ferrari також оголосила про припинення виробництва автомобілів для російського ринку.

Раніше стало відомо, що половина автозаводів на Росії зупинилась, а заводи VW зупиняються через брак деталей з України.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest