Заводи VW зупиняються через брак деталей з України

Автор: Редакція | 07 Бер, 2022
Audi e-tron GT 2022 року - виробництво

Вторгнення Росії в Україну завдало удару по виробництву Volkswagen, Porsche, Audi, BMW та Mercedes, оскільки критичні компоненти закінчуються.

Минулого тижня Volkswagen вже призупинив виробництво на своєму заводі у Вольфсбурзі в Німеччині, в той час як BMW та Mercedes-Benz також припиняли виробництво через дефіцит запчастин, вироблених в Україні.

Тепер Automotive News Europe повідомило, що Volkswagen призупиняє виробництво на заводі у Вольфсбурзі принаймні на два тижні. Завод виготовляє моделі VW Golf, Tiguan і Touran, а також Seat Tarraco.

Виробник припускав, що на цьому тижні зможе випустити невелику кількість автомобілів у Вольфсбурзі, але ситуація з поставками погіршилася більше, ніж очікувалося раніше.

Виробництво компактних електромобілів VW, Audi та Cupra на заводі VW Group у Цвікау також припинено до 18 березня. Завод VW в Емдені продовжує випускати автомобілі.

Audi та Porsche

Завершення виробництва Volkswagen Passat в Америці

Audi та Porsche, два бренди VW Group, також скорочують виробництво, оскільки не вистачає постачання компонентів, переважно джгутів проводів українського виробництва.

У понеділок Audi призупинила виробництво моделей A4 і A5 на своєму заводі в Інгольштадті, Німеччина. Випуск моделей A6 і A7 в Неккарзульмі також був призупинений.

Porsche припинив виробництво своїх моделей Macan і Panamera в Лейпцигу до кінця тижня. Випуск 911 у Цуффенхаузені поблизу Штутгарта триває.

Інші німецькі виробники

BMW i4

Інші німецькі автовиробники також постраждали від кризи.

BMW у понеділок зупинив виробництво на своєму заводі в Мюнхені та на найбільшому європейському заводі Дінгольфінг спочатку тижня.

Речник BMW сказав, що поки невідомо, коли виробництво відновиться. «У нас немає видимості і ми ведемо інтенсивні дискусії з нашими постачальниками», – сказав речник для Automobilwoche.

Виробництво Mini на заводі BMW в Оксфорді, Англія, також зупинилося.

Мюнхенський завод виготовляє автомобілі 3 і 4 серії. У Дінгольфінгу випускають моделі 4-, 5-, 6-, 7- та 8-ї серії.

Mercedes-Benz заявив, що скорочує виробництво на деяких своїх європейських заводах, але прагне уникнути повної зупинки виробництва. Тим не менш, виробництво S-класу та EQS у Зіндельфінгені вже скорочено.

Раніше стало відомо, що половина автозаводів на Росії вже зупинилась, в той час як ціни на бензин у США стрімко зростають.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest