Ціни на бензин у США стрімко зростають

Автор: Редакція | 07 Бер, 2022
АЗС у США

Світовий ринок нафти зазнає значного впливу через вторгнення Росії до України. Ціни на бензин у США теж зростають.

Цими вихідними середня національна ціна за галон бензину в США перевищила 4 долари за галон (або 1,05 долара за літр або 30,91 грн за літр) лише вдруге. Востаннє це сталося у 2008 році.

Як зазначає видання Car and Driver, причиною такого підвищення стали не лише інфляція та наслідки пандемії COVID-19. Найголовнішою причиною наразі є війна Росії в Україні.

Більш того, президент США Джо Байден у недавній промові попередив, що вторгнення російських військових в Україну вплине на кожного американця. Тому Байден оголосив, що США та 30 інших країн разом працюють над розконсервуванням 60 мільйонів барелів нафти зі стратегічних запасів по всьому світу. За словами Байдена, 30 мільйонів барелів надійдуть із власного стратегічного нафтового резерву Америки.

Тим не менш, у деяких містах, у тому числі в Лос-Анджелесі та Сан-Франциско, середні ціни на бензин вже досягають 5 доларів за галон звичайного палива (або 1,32 дол/літр), а також понад 7 доларів за галон преміального (1,84 дол/літр).

Таким чином, вже до кінця травня середня ціна бензину по всій території США очікується на рівні 4,25 доларів за галон (або 1,12 дол/літр або 32,84 грн/літр). Поточний рекорд становить 4,10 доларів за галон (1,08 дол/літр).

Раніше Маск закликав збільшити видобуток нафти, а міжнародний автопром залишає Росію.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest