Toyota припиняє російське виробництво автомобілів

Автор: Редакція | 04 Бер, 2022

Toyota Motor Corp зупинить виробництво на своєму російському заводі з п’ятниці, а імпорт автомобілів до країни-агресора також припинено.

Міжнародні автовиробники продовжують залишати Росію після її вторгнення в Україну, й тепер Toyota оголосила, що зупинить своє виробництво та постачання нових автомобілів.

Раніше вже повідомлялось, які виробники вже оголосили про свої плани залишили ринок країни-агресора.

«Як й всі в усьому світі, Toyota з великою турботою про безпеку українців спостерігає за подіями, що відбуваються в Україні, і сподівається на безпечне повернення до миру якомога швидше», – йдеться в повідомленні Toyota.

Toyota виробляє близько 80 000 автомобілів на своєму заводі в Санкт-Петербурзі, на якому працює 2 000 співробітників.

Інші японські марки

Mazda CX-30

Серед інших японських брендів Mazda Motor Corp, яка минулого року продала 30 000 автомобілів на Росії, заявила, що експорт запчастин на її спільне підприємство у Владивостоці скоро припиниться.

Компанія Mitsubishi Motor Corp збирається призупинити виробництво та продаж на Росії, посилаючись на можливі порушення ланцюга поставок через санкції проти Росії.

Honda Motor Co заявила, що через труднощі з доставкою транспортних засобів і здійсненням платежів вона припинила експорт автомобілів і мотоциклів до Росії, хоча у 2020 фінансовому році було продано лише 1406 автомобілів.

Компанія Nissan Motor Co, яка продала 53 000 автомобілів у 2021 році, заявила, що поки продовжує свою діяльність на Росії, відстежуючи там ситуацію. Тим не менш, постачання моделі Pathfinder вже припинено. Завод Nissan у Санкт-Петербурзі, де випускаються кросовери Nissan Qashqai, X-Trail і Murano, може бути зупинений через затримки в постачанні комплектуючих.

За даними міністерства фінансів, у 2020 році більше половини експорту Японії до Росії склали автомобілі та автозапчастини.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Reuters


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest