Вільньов: У Феттеля немає шансів проти Леклера в 2020-м

Автор: Роман Галімон | 05 Жов, 2019

Жак Вільньов вважає, що Шарль Леклер повністю переграє свого напарника у Ferrari Себастьяна Феттеля наступного сезону Ф1.

«У 2020-му у Феттеля не буде шансів через невдалий для нього розвиток подій, – сказав Вільньов для Motorsport.com. – Усі хочуть Леклера, Леклера, Леклера … Журналісти, вболівальники … І з цим нічого не поробиш. Не важливо, як добре ти пілотуєш, імпульс пішов не в твій бік. І якщо таке трапляється, то у тебе проблеми – такий закон спорту».

Читайте також:

При цьому канадець не вважає, що Феттель цьогоріч програє через не можливість пристосуватися до боліда Ferrari SF90.

«Це ніяк не пов’язано з концепцією машини, – сказав Жак. – Її побудували, спираючись на відгуки минулорічних пілотів – Феттеля й Райкконена, зовсім не Леклера. Тому в концепції машини є внесок Феттеля».

До того ж Вільньов упевнений, що Феттель досі психологічно не подужав наслідки помилки на торішньому етапі в Хоккенхаймі, коли вилетів з траси та втратив лідерство в гоці. Фактично, після цього Феттель не міг перемогти аж до Гран Прі Сінгапуру.

«Звичайно, таке неминуче впливає на тебе, – сказав Вільньов. – Ти припустився помилки, яка, очевидно, змінила ситуацію в чемпіонаті. І ти знаєш, що це твоя вина. Це діє на психіку. Всі навколо говорять про це, й це тисне на тебе».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest