Williams представила новий болід Ф1 2021 року

Автор: Роман Галімон | 05 Бер, 2021
Williams FW43B

Команда Williams представила зображення боліда FW43B, з яким буде виступати в сезоні Формули 1 2021 року.

Минулого року контроль над командою перейшов від сім’ї Вільямс до інвестиційного фонду Dorilton Capital, тому не дивно, що ліврея нового боліда Williams викликала чималий інтерес.

На відміну від інших колективів, Williams провела обкатку нової машини набагато раніше презентації: ще 17 лютого гонщики команди змогли в «секретному» режимі випробувати FW43B під час знімального дня в Сільверстоуні.

Новий болід досі буде оснащуватись силовим агрегатом від Mercedes, разом з яким команда отримуватиме й інші «дозволені» запчастини.

За кермом FW43B залишились Джордж Расселл, для якого це вже третій сезон у команді, та Ніколя Латіфі. Не зміняться й резервні гонщики: Джек Ейткен і Рой Ніссані, в той час як чемпіонка W Series Джеймі Чедвік працюватиме на симуляторі.
Проте зміни сталися у керівництві команди. Йост Капіто, після невдалої спроби покерувати McLaren F1, став генеральним директором колективу, а керівником команди буде Саймон Робертс, який вже був на цій посаді після зміни власника.

У міжсезоння також було оголошено, що на роль радника в команду запрошений Дженсон Баттон. Поки функції чемпіона Ф1 2009 року не зрозумілі, але він явно зрадів своїй появі у Гроув.

Поява «реального» боліда FW43B очікується на передсезонних тестах у Бахрейні, які розпочнуться 12 березня.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Williams FW43B:
Фотограф: Williams
Фотограф: Williams
Фотограф: Williams
Фотограф: Williams

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest