ABT представила тюнінговане крос-купе Audi SQ8

Автор: Редакція | 29 Жов, 2019

Німецьке тюнінг-бюро ABT запропонувало «прокачану» версію Audi RS Q8, адже офіційно від виробника «зарядженої» версії поки немає.

Поява нової Audi RS Q8 ще офіційно не підтверджена, але наявність шпигунських фото та серпневий тізер, на якому були зображені відразу шість майбутніх RS-моделей, говорять про те, що це може статися незабаром.

П’ять з них вже розсекречені, і шоста презентація була обіцяна до кінця року.

Читайте також:

Поки ми чекаємо офіційних звісток, ательє ABT запропонувала фанатам великих німецьких кросоверів і великих німецьких дизелів альтернативний варіант: SQ8 із потужним двигуном, що розвиває 520 к.с. та 970 Нм крутного моменту замість штатних 435 к.с. і 900 Нм. До слова, завдяки електричній «складовій» 100% тяги у заводського варіанту позашляховика доступні вже на 1 250 об/хв, але в ABT не уточнюють, чи вдалося після доопрацювання мотора зберегти цю особливість.

Проте відомі динамічні характеристики крос-купе, причому отримані експериментальним шляхом. Видання Auditography під час експериментів із крос-купе змогло розігнати його при використанні лаунч-контролю до 100 км/год за 4,45 секунди – це приблизно на 0,3 с менше, ніж потрібно стандартному позашляховику.

Стосовно офіційного варіанту «зарядженого» кросовера, то, як очікується, він дебютує в листопаді на виставці в Лос-Анджелесі.

Джерело: Motor1

Галерея Audi SQ8 від ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest