Acura розкрила інтер’єр нового флагманського кросовера

Автор: Редакція | 09 Жов, 2020
Acura MDX 2021 року

Преміум-марка Acura продовжує розкривати нове покоління кросовера MDX й представила зображення інтер’єру новинки.

Тиждень тому Acura анонсувала новий MDX й дозволила оцінити його зовнішній вигляд у невеликому відео, а тепер розповіла й про салон, супроводивши короткий прес-реліз черговою порцією тізерів.

У четвертому поколінні позашляховик отримає цифрові прилади Acura Precision Cockpit, широкий окремий дисплей мультимедійної системи, преміальну акустику ELS Studio з 25 динаміками і вбудованим підсвічуванням, нові сидіння з багаторежимною функцією масажу для першого ряду. В обробці будуть використані деревина з відкритими порами й шкіра з французьким швом.

Acura запевняє, що зробила «квантовий стрибок» у сфері дизайну інтер’єру, якості виконання і преміальних технологій. І це дійсно так: якщо порівнювати з Acura MDX третьої генерації, який вийшов ще у 2013-му році. За фактом салон нового позашляховика практично повністю змалювали з нового седана TLX, який дебютував наприкінці цієї весни.
Повністю четвертий MDX розсекретять наступного тижня, 14 жовтня. Проте, лише в якості прототипу, але якщо судити за іншими шоу-карами Honda й Acura, які мали аналогічний статус, серійна версія буде майже такою ж.

Зі зміною поколінь розкішний позашляховик стане довшим, ширшим і нижчим. Мотори, ймовірно, запозичать у того ж TLX, в тому числі – для «зарядженого» MDX Type S, який вийде на американський ринок ближче до 2022-го року.

Минулого місяця нова Honda Civic «засвітилась» на патентних зображеннях, а також марка представила концепт майбутнього електричного кросовера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Acura MDX 2021 року:
Фотограф: Acura
Фотограф: Acura
Фотограф: Acura
Фотограф: Acura
Фотограф: Acura

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest