Голлівудський актор проїхав 21 000 км на електробайку

Автор: Редакція | 07 Сер, 2020
Юен Мак-Грегор та Чарлі Бурман

Відомий голлівудський актор Юен Мак-Грегор вже давно обожнює двоколісну техніку й цього разу пішов на чергову подорож, але вже на електробайку.

У вересні на Apple TV + відбудеться прем’єра документального серіалу Long Way Up, в якому буде показано подорож актора Юена Мак-Грегора та його друга Чарлі Бурмана на електричних мотоциклах Harley-Davidson LiveWire. Маршрут подорожі, що відбувся у 2019 році, проходив Південною Америкою.
Мак-Грегор вже не раз бере участь у подорожах на мотоциклах, проте досі він використовував бензинову техніку. Цього разу вони з компаньйоном проїхали майже 21 тисячу кілометрів, перетнули 16 державних кордонів, побували в 13 країнах і фінішували в Каліфорнії.

Подорож зайняла 100 днів, тому неважко підрахувати, що середній денний пробіг становив 210 кілометрів. При цьому на одному заряді LiveWire може проїхати до 235 кілометрів у міському циклі. Герої, втім, напевно їхали швидше, адже їм доводилося заряджатися не тільки ночами, але й вдень.
Безпосередньо про спосіб денної підзарядки не сказано ані слова, проте компанію героям становила знімальна група на передсерійних пікапах Rivian. Останні по-перше самі мають запас ходу в більш ніж 500 кілометрів, а по-друге, від них можна заряджати інші електричні транспортні засоби.

Компанія Rivian теж опублікувала відео про цю подорож.

Раніше повідомлялось, що чотириколісний супербайк Lazareth зробили ще божевільнішим, а поліційний ховербайк впав із неба у Дубаї.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest