Поліційний ховербайк впав із неба у Дубаї

Автор: Роман Галімон | 13 Чер, 2020

Ховербайк поліції Дубая зазнав аварії під час випробовування та впав із висоти 30 метрів.

Як видно з відео, літальний апарат втратив потужність після злету та повільно впав із висоти близько 30 метрів й розбився. Відповідно до опису під відео, у байка виникли проблеми з атмосферним тиском.
Й хоча ховербайк раніше увійшов до складу поліції Дубая, поки не зрозуміло, хто був за кермом: представник поліції чи випробовувач. Проте повідомляється, що ніхто не постраждав.

Компанія-виробник Hoversurf, представники якої теж були присутні під час запуску, пояснили інцидент відмовою барометра.

«Барометр відмовив й сталася аварія на висоті 30 метрів, – сказано в заяві – Всі системи безпеки справно працювали, а пілот не постраждав. Безпека – наше головне питання. Саме завдяки таким інцидентам наші конструкції стають безпечнішими.

Хоча ми впевнені, що хотіли б побачити аварійну зупинку на тих обертах гвинтів, які якось, майже дивом, серйозно не травмували пілота».
На Дубайській виставці з інформаційних технологій (GITEX) у 2017 року представники поліції в Дубаї представили новий ховербайк. На основі ховербайка Hoversurf Scorpion-3 модель розвиває максимальну швидкість 70 км/год й може працювати протягом 25 хвилин після повного заряду батарей.

Як заявляє поліція Дубаю такий ховербайк призначений не для переслідування порушників швидкісного режиму, а виконує роль транспортного засобу швидкого реагування, який може потрапити в важкодоступні місця.

Крім того ховербайк також може бути використаний як безпілотник із дальністю близько шести кілометрів від оператора.

Нижче можна переглянути оригінальне відео з презентації ховербайка у Дубаї.

Нещодавно Tesla Model 3 на автопілоті врізалась у перекинуту «фуру» , а розлючений водій вантажівки розчавив Ferrari свого боса.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest