Розлючений водій вантажівки розчавив Ferrari боса

Автор: Редакція | 10 Тра, 2020

Суперечка між водієм та керівництвом однієї з транспортних компанії в США призвела до двох розбитих автомобілів прямо перед офісом компанії.

Інцидент, який стався кілька днів тому в США, досі розслідується й тому джерела, які знайомі з ситуацією не розривають деталі щодо конкретної компанії та причетних до інциденту осіб.

Проте видання CarScoops поділилося ексклюзивними подробицями, які дізналось із джерела, яке попросило залишитися анонімним, оскільки триває розслідування та судовий розгляд.
Як зазначає джерело, водія вантажівки наймали лише за чотири дні до інциденту й за цей час він зробив лише одну доставку вантажу.

Крім того, як підкреслює джерело, водій одразу вимагав нову вантажівку 2020 року, а натомість отримав модель 2019-го, і цим був явно невдоволений.

Після кількох конфліктів, компанія вирішила попрощатися з водієм цивілізовано: все було зроблено без гарячих слів, перед свідками та з обіцянкою повністю компенсувати належну зарплатню.
Й хоча водій після цього «неодноразово просив залишитися й працювати» (в лапках прямі слова джерела), власник компанії вирішив все ж припинити співпрацю.

Далі все відбувалось наче у голлівудському фільмі

🤔

Опубліковано United Truckers Четвер, 7 травня 2020 р.

Водій явно був розлючений та вирішив залишити офіс компанії, але перш ніж піти, за словами того ж джерела, спитав власника, чи це його автомобіль стоїть під офісом. Отримавши, ствердну відповідь, далекобійник відповів: «тепер ви побачите, що станеться, коли ви зі мною будете зв’язуватись».

За словами очевидців, водій швидко вибіг на парковку службових вантажних машин й сів у першу, причому не в ту, яку йому видали. Крім того, коли розлючений чоловік біг, він штовхнув власника компанії, після чого завів вантажівку Volvo й врізався в білу Ferrari GT4Lusso. При чому продовжував її давати, поки вантажівка не опинилась над суперкаром.

Truck vs Ferrari

Звісно, власник пошкодженої компанії Ferrari та транспортна компанія одразу викликали поліцію, й чиказький підрозділ швидко зреагував й заарештував винуватця подій.

Тепер колишньому далекобійнику загрожує серйозна справа та необхідність компенсації вартості пошкоджених вантажівки та Ferrari GT4Lusso, яка коштує від 200 тисяч доларів.

Раніше також в США сталася аварія Subaru Outback та рідкісної Toyota GT86, а орендований Lamborghini Aventador втопили у канаві біля міста Хемскерк на півночі Нідерландів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.


Додати свій коментарРозлючений водій вантажівки розщавив Ferrari боса
Що сталося?

Звільнений водій транспортної компанії вирішив покарати свого керівника

Чому водій звільнили?

Чоловік працював лише 4 дні в компанії й вимагав новий вантажний автомобіль останнього модельного року

Які машини постраждали у зіткненні?

Легковий автомобіль – це Ferrari GT4Lusso, вантажівка – Volvo

Скільки коштує Ferrari GT4Lusso?

Приблизна ціна такої Ferrari GT4Lusso біля 200 тисяч доларів США
Pin It on Pinterest