Alfa Romeo випускатиме «розеточний» кросовер Tonale

Автор: Редакція | 16 Лип, 2021

Італійська марка Alfa Romeo підтвердила випуск плагін-гібридного кросовера Tonale.

Розробка компактного кросовера Alfa Romeo трохи затягнулась, адже після концепту ще у позаминулому році новенький Tonale досі не з’явився.
Tonale мав би вже випускатися раніше, але керівнику марки Жан-Філіпу Імпарато не сподобалися характеристики початкового варіанту гібридної силової установки, і він відправив машину на доопрацювання.

Тепер компанія офіційно підтвердила, що Tonale стане першим в її модельному ряду гібридом з можливістю зарядки від мережі.

Відповідне оголошення було зроблено в ході зустрічі Імпарато з керівництвом заводу в Помільяно-д’Арко (Італія), який і займеться виробництвом новинки. Інших подробиць поки немає, але раніше повідомлялося, що Alfa Romeo Tonale розділить платформу з Jeep Compass – остання допускає можливість електрифікації.
Сама ж новинка вже неодноразово потрапляла в об’єктиви фотошпигунів, та в значній мірі схожа із вищезгаданим концептом, хоча є й деякі відмінності – в фарах, радіаторній решітці, лініях профілю.

Світова прем’єра Alfa Romeo Tonale очікується в першому кварталі 2022 року. До європейських дилерів кросовер добереться до червня, а пізніше з’явиться і в США.

В цілому ж у альянсу Stellantis, в який входить Alfa Romeo, великі плани на електрифікацію: лише цього року обіцяно десяток новинок, а пізніше почнеться майже тотальний перехід машин на електротягу, при цьому півтора десятка брендів будуть використовувати лише чотири платформи.

Раніше також стало відомо, що Volkswagen планував придбати Alfa Romeo, а виробництво моделі Giulietta припинено.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Alfa Romeo Tonale (концепт):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest