Фінські аматори «запустили» автомобіль у космос

Автор: Редакція | 09 Чер, 2020
Запуск машини в космос

Слава Ілона Маска та програми SpaceX не дає спокою багатьом мрійникам. Ось й фінські випробувачі вирішили зробити свою спробу.

На каналі Beyond the press з’явилось відео, в якому показані підготовка до запуску автомобіля в космос. І хоча марку моделі важко впізнати, першим завданням цього космічного корабля мав стати одразу вихід на орбіту. При цьому, в середині машини мала бути піца для міжнародної космічної станції.
Цікаво, що в якості основного компонента пального був використаний лише динаміт, а точніше 70 кілограмів цієї речовини. Не важко здогадатися, до чого дійшла ця справа далі ….

Спеціально у лісі екскаватором був викопаний злітний майданчик, під яким й було закладено вибухове пальне. Після шести годин підготовки настав час запуску.

Треба віддати належне організаторам: всі умови для запуску були належним чином виконані, особливо нервове хвилювання, яке зовсім нещодавно було в наявності на запуску SpaceX.

Проте, як не дивно, місія доставки піци перетворилась на катастрофічну невдачу. Замість того, щоб запустити машину на орбіту, її розірвало на мільйон шматків, які тепер розкидані фінським лісом.
Іноді мріям краще залишитись мріями.

Нещодавно, Suzuki Swift розбили вщент після зльоту в повітря, а розлючений водій вантажівки розчавив Ferrari боса.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея запуску машини в космос:
Фотограф: Beyond the press
Фотограф: Beyond the press
Фотограф: Beyond the press
Фотограф: Beyond the press

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest