Америка «зненавиділа» Норвегію через електрокари

Автор: Редакція | 08 Лют, 2021
Вілл Феррелл на Cadillac Lyriq в рекламі

Два автомобільних гіганти GM та Audi посперечались в автомобільній рекламі, де розрекламували свої електрокари.

На початку минулого тижня компанія General Motors почала рекламну компанію для своєї електричної лінійки, яка має зрости найближчими роками до 30 електрокарів до 2025.
Американська компанія випустила кілька невеликих роликів та відео, звісно, у гумористичному стилі. Для цього були запрошені актори Вілл Феррелл, Кенан Томпсон та Аквафіна.

У перших трьох роликах Вілл Феррелл намагається розігріти «ненависть» до Норвегії та «зневажає» її через історію, замовляє туди 5 мільйонів піц з анчоусами та потім оголошує, що «Америка наб’є обличчя Норвегії».

Останній ролик (наведений нижче) був значно довший й в ньому актори вже пояснили, чому «ненавидять» Норвегію. Як з’ясувалось через те, що у Норвегії відбувається справжній бум на електрокари.

Як стверджує Феррелл, у Норвегії найбільша кількість електрокарів на одного мешканця й General Motors має це змінити. Сам актор їздить у ролику на презентованому минулого року електричному Cadillac Lyric, а актори Томпсон та Аквафіна на електричному пікапі Hummer.

Сама ж реклама вийшла під час найбільш престижного часу в США – під час Супербоулу – фінальної гри сезону в професійному американському футболі.
Норвегія відповідає

Крістофер Хівью в рекламі Audi e-tron

А ось за Норвегію вирішила відповісти Audi, яка швиденько запросила до реклами норвезького актора Крістофер Хівью, який зокрема зіграв Тормунда Велетозгуба в серіала «Гра Престолів».

Рекламуючи електрокар Audi e-Tron, актор відповів на ті ж три відеоролики від GM та Феррелла й спитав у опонентів навпаки «чому ж ви ненавидите Норвегію»?

Хівью у трьох значно довших роликах розповів, що у Норвегії приймають виклик та готові витримати удар, але тільки якщо це будуть «удари лососем».

При цьому, актор зазначив, що Норвегія лише «намагається врятувати світ» тим, що купляє більше електромобілів за інші країни.

Проте піцу з анчоусами Хівью все ж не прийняв й показав, що справжню піцу потрібно їсти із лососем. До того ж із сирим.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest